Çözüldü Ortaokulda devamsızlık 5 günü geçince belge alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Archermen

Centipat
Merhaba herkese, ben son hafta gelmeyeceğim, biliyorsunuz etkinlik haftası olacak. Ben de boş vakit geçirmemek için evde kalayım dedim. Ama sanırım özürlü devamsızlık 5'i geçecek. Bu belge almama engel olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba herkese, ben son hafta gelmeyeceğim, biliyorsunuz etkinlik haftası olacak. Ben de boş vakit geçirmemek için evde kalayım dedim. Ama sanırım özürlü devamsızlık 5'i geçecek. Bu belge almama engel olur mu?

Hayır, devamsızlıklarınız özürlü veya özürsüz fark etmeksizin belge almanıza engel değil.

İlk öncelikle özürlü devamsızlık raporla alınır seninki özürsüz devamsızlık oluyor fakat merak etme e-Okul salı günü kapanıyor yani devamsızlıkların işlenmez.

Hayır, devamsızlıklarınız özürlü veya özürsüz fark etmeksizin belge almanıza engel değil.

Çözüm
Bize de çarşamba dedi. Ama gelmezsek yok yazıldığımız günler 2. döneme geçiyormuş

Yok hocam 2. döneme geçmez ve zaten her öğretmen doğru şey söylemiyor bak mesela benim hocam salı dedi senin çarşamba demiş belki yanlış biliyordur 2. döneme geçmez

Hayır doğrumu yanlış mı bilmiyorum ama 5 gün özürsüz devamsızlık olursa belge alınamaz 10 gün olursa sınıfta kalır. Hoca demişti bize de

Geri
Yukarı