Çözüldü Ortaokulda devamsızlık 5 günü geçince belge alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Archermen

Centipat
Merhaba herkese, ben son hafta gelmeyeceğim, biliyorsunuz etkinlik haftası olacak. Ben de boş vakit geçirmemek için evde kalayım dedim. Ama sanırım özürlü devamsızlık 5'i geçecek. Bu belge almama engel olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba herkese, ben son hafta gelmeyeceğim, biliyorsunuz etkinlik haftası olacak. Ben de boş vakit geçirmemek için evde kalayım dedim. Ama sanırım özürlü devamsızlık 5'i geçecek. Bu belge almama engel olur mu?

Hayır, devamsızlıklarınız özürlü veya özürsüz fark etmeksizin belge almanıza engel değil.
Hayır doğrumu yanlış mı bilmiyorum ama 5 gün özürsüz devamsızlık olursa belge alınamaz 10 gün olursa sınıfta kalır. Hoca demişti bize de

Ortaokullarda hiçbir zaman böyle bir prosedür uygulanmadı. Lisede olan 5 devamsızlık üstü belge alamaz kuralı ise kalktı.

Ortaokullarda hiçbir zaman böyle bir prosedür uygulanmadı. Lisede olan 5 devamsızlık üstü belge alamaz kuralı ise kalktı.

Anlıyorum hocam.
Liseye gidiyorum ve okulun ilk haftaları müdür yardımcısı sınıf sınıf gezip anlatıyordu 5 gün devamsızlık yapan belge alamaz 10 gün yapan sınıfta kalır diye. O zaman acaba biz daha çok gayret gösterelim diye mi böyle diyordu? 🙄

Yeni konular

Geri
Yukarı