Ortaokulda tutanaklar sıfırlanır mı?

En son sınıf arkadaşım ile kavga ettiğim zaman arkadaşımın 18 tane tutanağı vardı çocuğa en son dediler ki sen okula gelme biz seni geçireceğiz. Tabi bu ortaokuldaydı.
Çocuk okula gelmedi yok yazılmadı işe girdi o arada öyle devam etti gitti.

En son sınıf arkadaşım ile kavga ettiğim zaman arkadaşımın 18 tane tutanağı vardı çocuğa en son dediler ki sen okula gelme biz seni geçireceğiz. Tabi bu ortaokuldaydı.
Çocuk okula gelmedi yok yazılmadı işe girdi o arada öyle devam etti gitti.
Eğer çocuğa bir şey olsaydı hocaların başına patlardı.

Ben tuvaletin kapısını kırmak, insanları tartaklamak, Milletin kafasına tuvaleten demir atmak ,camdan aşağı hocaların kafasına su dökmek, hocalara hakaret etmek, onu geçmiş kavga tutanağı, derste küfür etmek gib, kopya çekmek gibi bir sürü eşeklik yaptım karşıma çıkmadı, o biraz da okuluna bağlı.

Ben tuvaletin kapısını kırmak, insanları tartaklamak, Milletin kafasına tuvaleten demir atmak ,camdan aşağı hocaların kafasına su dökmek, hocalara hakaret etmek, onu geçmiş kavga tutanağı, derste küfür etmek gib, kopya çekmek gibi bir sürü eşeklik yaptım karşıma çıkmadı, o biraz da okuluna bağlı.
Maşallah okulda yapmadığın yok.

Hiçbir şey olmuyor. Sadece göz korkutma amacıyla yapılmış boş kağıda ne yaptığını yazıyorsun bir de imza atıyorsun. Resmi evrak bile olmaz bundan. Sadece sınıf değişimi yapılır o da veliler şikayetçi olursa. Okulda sigara içmek ve cinsel münasebetlere girme gibi şeyler yapmazsa bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı