Çözüldü OS ve tarayıcı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hâlâ düzeltilmedi ben de bekliyorum.

Moderasyon ekibi aslında çarşamba günü yazmış. Günlük en az 70 tane bildirim geldiği için görmedim. Düzelmiş olduğunu söylemiş fakat aradan günler geçmesine rağmen aynı. :(

Moderasyon ekibi aslında çarşamba günü yazmış. Günlük en az 70 tane bildirim geldiği için görmedim. Düzelmiş olduğunu söylemiş fakat aradan günler geçmesine rağmen aynı. :(

Acaba XenForo'da sorun olabilir mi diyeceğim ama saçma olacak.

Acaba XenForo'da sorun olabilir mi diyeceğim ama saçma olacak.

Ben şöyle bir şey düşündüm: Şu an tarayıcı bilgileri gözükmeyen kişiler genelde user- agent eklentisini kullanan ve sahte işletim sistemi ve tarayıcı gibi gözükmesini sağlayan kişiler. Aynısını yapmıştım.

Ben şöyle bir şey düşündüm: Şu an tarayıcı bilgileri gözükmeyen kişiler genelde user- agent eklentisini kullanan ve sahte işletim sistemi ve tarayıcı gibi gözükmesini sağlayan kişiler. Aynısını yapmıştım.
Ben User-Agent kullanmadığım halde bende de bu özellik şu anda bulunmamakta. Sorunun kaynağını ben de bilmiyorum. Yönetime iletildi, herhangi bir gelişme olduğunda ilgili konulardan dönüş sağlanır zaten. (y)

Ben hiç user-agent kullanmadım ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı