OS X El Capitan considerRebuildOfPrelinkedKernel hatası

ben başka konulara farklı başka sorular sorayım o zaman biri gelip hemen cevap yazıyor :)))
@Recep Baltaş @Kimse
Moruk bu kadar kasıntıya gerek yok. Herkesin işi gücü kendi hayatı ve uğraşması, yerine getirmesi gereken görevler var. Fakat neden ? Her insanın yaşamını sürdürmesi için ihtiyacı olan bazı şeyler var. Örnek olarak bir iş. İnsanlar çalışıyor, uğraşıyor ve kimi zaman müsait olmuyor. Bunca yorum yazana kadar derdinden yakınana kadar bu kadar bunları düşünmelisin bence. Zaten binlerce kaynak verilmiş onlara da bakabilirsin veya sabretmelisin. Senin gibi onlarca insan var cevap bekleyen örneğin; ben. Bence biraz düşünceli olmak lazım konuşmadan önce ve ''Recep kardeşim'' gibi bir hitap gördüm. Bu tür hitap şekilleri hoş değil. Önce insanlarla nasıl konuşacağını bilmek lazım ondan sonra sonucu beklemek lazım. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı