OS X El Capitan considerRebuildOfPrelinkedKernel hatası

ssahin912

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem
Bende ulaşamıyorum. Foruma da yazamadım.

OS X El Capitan RAW 10.11.6 Güncel Kurulum İmajı

İlgili konuda yardima ihtiyacım var teşekkürler.

2016-12-02 11.06.14.jpg

Artık turp gibi bir konunuz var; tepe tepe kullanabilir, bu konuda bilgisi olan kişilere sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bir ekran görüntüsü var... El Capitan kurmaya çalışıyorsunuz. Güzel. Peki bu sistemin özelliği nedir ? Neden Sierra kurmuyorsunuz ?

Sorunlarınızı başka konuların altına yetersiz bilgilerle mesaj atarak çözemezsiniz.

Hayır, açmadım. Telefondan yazıyorum şu an. Olan bi' konu vardır diye bakınıyordum tekrardan açmamak için.
Bu konu açılmış mı açılmamış diye bakmanız çok güzel ama zaten konu açarken yazdığınız başlıktan başka var mı diye gösteriliyor. Ayrıca böyle bir konu var ya da yok, farketmez; bir konunun altına konunun tamamen dışında bir soru sormuşsunuz. Bu ceza sebebidir. Bilginize.

Bir ekran görüntüsü var... El Capitan kurmaya çalışıyorsunuz. Güzel. Peki bu sistemin özelliği nedir ? Neden Sierra kurmuyorsunuz ?

Sorunlarınızı başka konuların altına yetersiz bilgilerle mesaj atarak çözemezsiniz.

Konuya yazamadım . Hakkım yokmuş .
Sizin önerdiğinizi denemek isterim .
Pc bilgileri tam detaylı göndereceğim . Bana açılan konuya gerekli bilgileri yazacağım

Bu konu açılmış mı açılmamış diye bakmanız çok güzel ama zaten konu açarken yazdığınız başlıktan başka var mı diye gösteriliyor. Ayrıca böyle bir konu var ya da yok, farketmez; bir konunun altına konunun tamamen dışında bir soru sormuşsunuz. Bu ceza sebebidir. Bilginize.
Ben konu açmadım ki. Bana açılan konu için de tekrar teşekkürler

Artık turp gibi bir konunuz var; tepe tepe kullanabilir, bu konuda bilgisi olan kişilere sorabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Bilgisayar özellikleri
Casper ve kasası mac i andırdığı için birazda bu yüzden buna kurmak istiyorum
İşlemci: Intel® Dual Core® İşlemci 847 İşlemci Hızı 1.10 GHz. 2MB Intel® Akıllı Bellek
Ram: 4 GB DDR3
Sabit Disk: 120 GB SAMSUNG SSD
Ekran Karti: Intel UMA Ekran Kartı
[TBODY] [/TBODY]

bilgileri yazdım
recep kardeş sizce hangi sürümü kurmalıyım. hangi sürüm daha uyumlu olacaktır?

Recep kardeşim yazdığım bilgilerde, sizce hangi sürüm kurmalıyım. hangisi daha uyumlu olacaktır?

Dosya Ekleri

• casper ozellikleri.jpg
    casper ozellikleri.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 188
Recep kardeşim yazdığım bilgilerde, sizce hangi sürüm kurmalıyım. hangisi daha uyumlu olacaktır?
Bu şekilde yazarsanız konuyu takip etmiyorsa yazınızı göremez. Kendisini "@" işareti koyduktan sonra ismini yazarak etiketleyebilirsiniz. Zaten ismi çıkınca tıklarsınız.

Recep kardeşim . Sierra sürümü nu de indirdim ve kurulum ü yaptım . O da bu hatayı aldı . Nasıl bir yol izlemeliyim . Boot etmeden seçeneklerden ekleme yada çıkartma yapmam gereken bir özellik var mıdır ?

yazıyı düzenle seçeneği çıkmadığı için tekrar yazdım
@Recep Baltaş

cevap yok mu ?
@Recep Baltaş

Bu şekilde yazarsanız konuyu takip etmiyorsa yazınızı göremez. Kendisini "@" işareti koyduktan sonra ismini yazarak etiketleyebilirsiniz. Zaten ismi çıkınca tıklarsınız.
@Kimse işe yaramadı :(

Dosya Ekleri

• 2016-12-03 01.06.57.jpg
    2016-12-03 01.06.57.jpg
    332 KB · Görüntüleme: 73
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı