OS X El Capitan RAW 10.11.6 AMD Kurulum hatası

Deviance

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, daha önce snow Leopardi mountain Lion, Maverics ve Yosemite'yi başarılı bir şekilde AMD sisteme kurmuştum. Ancak şuan sitede sunulan OS X El Capitan RAW 10.11.6 imajını uygun AMD kernel eklememe rağmen kuramıyorum. BIOS'tan gerekli ayarları yaptım. Imajı USB'ye yazdırdım. USB'den boot ettim. Options kısmından boot arg'ları kontrol ettim. USB OSX Base System'ı şeçip enterladığımda "OSXAptionDrv: Starting overrides for system\library\\CoreServices\boot.efi
Using relock block: no, hibernate wake: no"

Kısmında kalıyor. Menuden clover uefi'yi seçince direk harddiskten Windows açılıyor. Sistemim CPU AMD phenom 965, nakart GB990XA-UD3 rev3. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Eğer resimdeki gibi bir hata alırsanız, ve sisteminiz bu ekrandan sonra direk olarak restart yapıyorsa, aşağıda paylaştığım 10.11.4 klasörü içindeki herşeyi USB içindeki EFI içindekiler ile değiştirin. Dropbox - 10.11.4 Clover EFI.rar
    HATA RESMİ:

4-jpg.176979

[Çözüldü] MSI GE60 OS X El Capitan RAW 10.11.6 Kurulum Ekranı Gelmemesi

Ayrıca;
How to install 10.11.6 Update - AMD OS X

Yukarıda paylaştığım linkte AMD sistemlere 10.11.6 güncellemesinin nasıl yapılacağı anlatılmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı