OS X Kurulumda Mouse ve Klavye Tanımıyor

ThisisPerfect

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sorunum Clover Bootloader ve Kurulum sırasında mouse tanımıyor. Mouse PS/2 girişli. Klavye USB girişli. Bunları tanımadığı için ne seçim yapabiliyorum ne de kurulum ekranında işlem yapabiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Sistemim Eski olduğu için iAtkos ML2 Kuruyorum kasmaması için.

Sistem Özelliklerim;
  • İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz (2CPUs), ~2.5GHz
  • Ram: 2 GB
  • Ekran Kartı: Ati Readon HD 2400 PRO 1 GB
  • Ethernet : Realtek Familiy Ethernet Controller
  • Ses : Realtek HD Audio

Son düzenleyen: Moderatör:
Efi icinde kexts klasörü varsa, o klasorun icine koy.
Teşekkürler hocam, sizede zahmet veriyorum ama şimdi o indirdiğim dosyada ;

Debug,Release,org.rehabman.voodoo.driver.Daemon.plist dosyaları var. Release ve Debug dosyalarında kext klasörü var birde VoodooPS2Daemon dosyası var Efi klasörü içindeki kext dosyasına sadece kext'i attığımda yine tanımıyor.Klavye çalışıyor USB olduğu için fakat Mouse PS/2 çalışmıyor

Teşekkürler hocam, sizede zahmet veriyorum ama şimdi o indirdiğim dosyada ;

Debug,Release,org.rehabman.voodoo.driver.Daemon.plist dosyaları var. Release ve Debug dosyalarında kext klasörü var birde VoodooPS2Daemon dosyası var Efi klasörü içindeki kext dosyasına sadece kext'i attığımda yine tanımıyor.Klavye çalışıyor USB olduğu için fakat Mouse PS/2 çalışmıyor
Şunu dene:
db.tt: Dropbox - PS2-Keyboard-Mouse.zip

Öncelikle günaydın, fakat sorun devam ediyor. PS/2 mouse'mi tanımıyor Clover Booltolader'de ve Kurulum Aşamalarında.

Kurulum USB'min içerisinde ;

EFI/CLOVER/kexts bu bölümde 10.6-10.7-10.8-10.9 ve other klasörleri var ben iAtkos ML2 kuruyorum ve hepsine atıyorum indirdiğim kexti fakat 10.9 klasöründe ApplePS2Controller.kext adında bir kext dosyası var bu dosyayı silmelimiyim?

Ve indirdiğim dosyalarda kext dosyası haricinde .DS_Store - VoodooPS2Daemon - org.rehabman.voodoo.driver.Daemon.plist tarzında dosyalarda var bunları bişey yapmam gereklimi yoksa kext dosyasını atmam gerekli mi bir türlü çözemedim. :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı