OS X Mavericks 10.9.5 bootable USB for Intel PCs

Ömürcan

Hectopat
Daha fazla  
OS X Mavericks 10.9.5 bootable USB for Intel PCs dosyasını indirdim ayarlar usb'ye yazdırma herşey tamamladım mac kurulum ekranı fln herşey geldi optionstan işareti kaldırdım ve install yaparken şurada takıldım.

NViDA GeForce GT540M Cuda 1GB ekran kartı mevcut laptopta.
Laptop markası: Grundig GNB 1586 B1 İ5

nG0dg1.png

dqgrqr.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu resme bakılırsa siz mac kurulum ekranına gelememişsiniz clover boot menüden sonraki adım bu.
USB'den başlatıyorum yeşil yazılı olan CLOVER geliyo orada optionsdan graphics ınjector menusune girip + yı kaldırıyorum daha sonra esc ile çıkıp Boot Mac OS X from Install USB ye tıklıyorum ve siyah ekran dolarken o hata kalıyo daha ilerlemiyor .

Şuanda hemen uyguladım işlemleri ve insstall mac os x seçeneğine tıkladığım zaman direk apple logosu çıktı ve şuanda daire şeklinde dönüyo bakalım ne olacak :)

Şuanda hemen uyguladım işlemleri ve insstall mac os x seçeneğine tıkladığım zaman direk apple logosu çıktı ve şuanda daire şeklinde dönüyo bakalım ne olacak :)
Apple logosu gitti ama alttaki yuvarlak dönmeye devam ediyo ???

option>graphics injector menü>injetIntel olması gerekirken benimkisi injetNvidia sorun bumudur sizce ?

Apple logosu gitti ama alttaki yuvarlak dönmeye devam ediyo ???

option>graphics injector menü>injetIntel olması gerekirken benimkisi injetNvidia sorun bumudur sizce ?

+ işareti varsa kaldırın yoksa ekleyin deneyin.

Hocam nasil kurdun ben kurulum ekranina geliyorum sorunsuz ama kurulumun bitmesine 3 dakika kala hata veriyo yukleme basarisiz oldu diye uyari veriyo en az 50 deneme yaptim bir cok kod denedim olmadi nasil kurdugunu anlatirmisin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı