OS X Uyumlu Pasif Soğutmalı Ekran Kartı Tavsiyesi

Makaleler
1
Merhaba

Müzisyenim. Masaüstü bilgisayarımla home stüdyomda kayıt yapmaktayım. Kayıt ortamının son derece sessiz olması gerekiyor.

Dolayısıyla silencio 650 pure kasa aldım fakat hala yeterince sessizlik elde edemeyince bilgisayardaki fanları tek tek inceledim ve asıl sesi ASUS gt 630 ekran kartımın fanının yaptığını saptadım.

Arkadaşımdan fansız ati hd 4350 kart aldım fakat forumda araştırdığım kadarıyla bu kart mavericks ile çalışmıyormuş.

İhtiyacım olan şey mümkünse mavericks ile çalışacak fanı olmayan bir ekran kartı. Oyun oynamadığım için ekran kartının herhangi bir kart olması kafi. Mavericks le çalışsın yeter. Ya da önerebileceğiniz başka bir yöntem varmı. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tesekkür ederim. Asus gt 210 mavericks ile calışır mı acaba?

Baktım ama maalesef bulamadım. Bütçenizi çok aşan GTX 960 var Twin Frozr 5. Fanları boşta çalışmıyor kartın. Ya da STRIX.

Evet bütçemin çok üstünde 800 küsür lira :) Daha ekonomik bir çozume ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavericks ve Yosemite'de sorunsuz bir şekilde çalıştı, bizzat kendim test ettim.

Cok tesekkur ederim

Asus gt 210 64 bit çalısan bir kart.Bu bilgisayarın genel performansına etki eder mi acaba ? Bilgisayarım i7 20gb ramli performansalı bir pc.
Bir çözüm daha bulduk gt 630 un fanına giden kabloyu kesip bir anahtar takıp kayda girdiğim anda fanı durdurup kayıt bitince tekrar çalıstırıcam.64 bit ekran kartı pc nin genel performansını düşürür diyorlar.Ne dersiniz ne yapmalı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı