OS X Yosemite 10.10 dual boot kurarken ekran bozulması hatası

dr_lycon

Hectopat
Daha fazla  
Bozuk görüntü.JPG
IOBluetooth.jpg
Still waiting for root device.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sıkıntı şu an bende de mevcut.
Clover ekranından Ekran kartı ile ilgili tüm sekmeleri kapatıyorum tek tek açıyorum yani tüm varyasyonları deniyorum ama hep aynıı yerde ekran kartı kısmında hata veriyor zaten cihazımda Bluetooth da yok karıncalı ekranda kalıyor malesef.

Windows'da EFI Bölümüne giremiyorum sürücü olarak tanımlı değil. Diskpart ile denedim orada da içeriği göremiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecekmisiniz peki ? Kesin eksik birşey yapıyorum ama daha bulamadım.

Windows'un değil USB belleğin EFI bölümünde mevut Kext'ler ve USB belleğe RAW dosyası yazma işlemi bitince EFI bölümü doğrudan beliriyor Bilgisayar içinde. Olmadı 10.10.3 sürümümüzü bekleyeceksiniz.

Windows'da EFI Bölümüne giremiyorum sürücü olarak tanımlı değil. Diskpart ile denedim orada da içeriği göremiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecekmisiniz peki ? Kesin eksik birşey yapıyorum ama daha bulamadım.
USB belleğin EFI bölümü. Win 7'de gözükmez. Anca Win 8-8.1'de gözükür.

Windowsun olmadığını anladım zaten de şu konudaki Windows 8.1'de EFI Bölümüne Okuma Yazma İzni ile Erişim - Technopat işlemleri yapmama rağmen USB deki EFI bölümüne ad veremiyorum Win 8.1 Kullanıyorum da zaten. Aşağıdaki gibi kalıyor ekran sürekli
RHJ8dIK.png

Olmazsa Ben USB hazırlama işlemini tekrarlayayım Dediğiniz şekilde EFi bölümünü oradan düzenlemeye çalışayım USB yi önceki gün hazırladım haliyle çok dikkat de etmemiştim zaten. Şimdi öyle deneyeyim olmazsa

Efi Bölümünü düzenledim burada OS X 10.10 Yosemite RAW İmajı | Technopat Sosyal söylendiği şekilde fakat aynı noktada hala aynı sorun çıkıyor HD5650 Ekran kartı var laptopumda. EFI bölümünde de degişiklik yapmak için şu arkadaşın Windowsta EFI Bölümünde Değişiklik Yapma | Technopat Sosyal yazdığı konudan faydalandım
bOO2GfU.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı