OS X Yosemite Çıktı!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda anlatılmış. Bakabilirsin.

@Ercüment Solmaz Yazı yazmak kolay, akıcı konuşmak zordur. Akıcı şekilde kamera karşısında konuşabileceğimi hiç sanmıyorum.

Ekleme: Macbook proyu yalnızca 2 haftadır kullanıyorum, yeterli tecrübeye sahip olduğumu düşünmüyorum.

@Ercüment Solmaz Kolay ve zevkli. Donma takılma derdi yok ve bu en büyük artısı. Daha önce touch pad dedin mi kaçan biri olarak macbook pro ürünündeki touch pad beni fareden uzaklaştırdı. Fare ile yapamadığınız bir çok şeyi touch pad üzerinden kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Hâlâ çözemediğim şeyler mevcut, çokta alışmak istemiyorum bu ürüne çünkü bana ait değil. Staj yaptığım yerden geçici olarak aldım. Kullanmadan önce çok fazla ön yargım vardı, ürünü kullandıktan sonra hepsini unuttum diyebilirim. Param olsa alacağım bir ürün. Konuyu amacından saptırdık, başka sorunuz varsa konu açmanız daha uygun olacaktır. Beni etiketleyebilirsiniz açtığınız konulara. İyi forumlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı