Osmangazi Mahallesi, Sancaktepe İstanbul Turknet altyapı 1 yıldır yok

TeknoAdam

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
1 yıl oldu başvuralı... Bölgedeki talep ne kadar hiçbir fikrim yok. Fakat hiç ama hiç dönüş almadım. Konum Osmangazi Mahallesi, Sancaktepe İstanbul.

1 yıl oldu başvuralı... Bölgedeki talep ne kadar hiçbir fikrim yok. Fakat hiç ama hiç dönüş almadım. Konum Osmangazi Mahallesi, Sancaktepe İstanbul.
Merhaba, sitemiz üzerinden iletilen her talep proje ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir.
Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Merhaba, sitemiz üzerinden iletilen her talep proje ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir.
Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
Merhaba. Bu net bir cevap değil. İstediğim cevap bu bölgede çalışma başladı mı başlayacak mı yoksa hiçbir planlama yok mu bu bölge ile ilgili. Bu konuda bir yanıt vermediğiniz sürece internet sitenizde de yazıyor zaten yazdığınız cevap. Zahmete girmeyin.

Merhaba. Bu net bir cevap değil. İstediğim cevap bu bölgede çalışma başladı mı başlayacak mı yoksa hiçbir planlama yok mu bu bölge ile ilgili. Bu konuda bir yanıt vermediğiniz sürece internet sitenizde de yazıyor zaten yazdığınız cevap. Zahmete girmeyin.
Planlı bölgeler taleplere ve altyapı uygunluğuna göre değişiklik gösterebildiği için net tarih ve bölge bilgisi iletemiyoruz. Site üzerinden adresinizi ilettiğinizde, bölgede bir çalışma başlaması ya da planlamaya alınması durumunda size bilgilendirme yapılmaktadır.

Planlı bölgeler taleplere ve altyapı uygunluğuna göre değişiklik gösterebildiği için net tarih ve bölge bilgisi iletemiyoruz. Site üzerinden adresinizi ilettiğinizde, bölgede bir çalışma başlaması ya da planlamaya alınması durumunda size bilgilendirme yapılmaktadır.
Gigafiber gelsin diye yaptığınız tüm zamlara göz yumduk. Ailemden 4 farklı kişinin evine, arkadaş ve iş çevremden sayısız kişinin evine Turknet bağlattım yine sırf gigafiber için bütçeniz oluşsun diye. Fakat siz ne müşteri temsilcisi layık gördünüz bize, ne sorunlarımızı hızlı çözdünüz ne de gigafiber için bir bilgi verdiniz. Yıllardır kusursuzca ve müşteriyi hiç bekletmeden, hiç zahmete sokmadan yaptığınız yegane iş zam yapmak oldu. İyi ki hem kendimi hem Turknet'e referansımla taşıdığım onca insanı bölgelerine göre farklı ISS'lere geçirdim. Şimdi herkes mutlu çünkü ucuz ve gerçekten kanlı canlı bir insanla görüşebildiği, sorunlarına anında çözüm bulunabildiği firmalardan hizmet alıyor.

Gigafiber gelsin diye yaptığınız tüm zamlara göz yumduk. Ailemden 4 farklı kişinin evine, arkadaş ve iş çevremden sayısız kişinin evine Turknet bağlattım yine sırf gigafiber için bütçeniz oluşsun diye. Fakat siz ne müşteri temsilcisi layık gördünüz bize, ne sorunlarımızı hızlı çözdünüz ne de gigafiber için bir bilgi verdiniz. Yıllardır kusursuzca ve müşteriyi hiç bekletmeden, hiç zahmete sokmadan yaptığınız yegane iş zam yapmak oldu. İyi ki hem kendimi hem Turknet'e referansımla taşıdığım onca insanı bölgelerine göre farklı ISS'lere geçirdim. Şimdi herkes mutlu çünkü ucuz ve gerçekten kanlı canlı bir insanla görüşebildiği, sorunlarına anında çözüm bulunabildiği firmalardan hizmet alıyor.
Merhaba, taleplere ve altyapı uygunluğuna göre çalışmalar planlanmaktadır. Aynı zamanda her bölge için yasal onay almamız gerekiyor, süreçler maalesef ki uzayabiliyor. Proje ekiplerimiz gelen her talebi değerlendirmektedir.

Merhaba, taleplere ve altyapı uygunluğuna göre çalışmalar planlanmaktadır. Aynı zamanda her bölge için yasal onay almamız gerekiyor, süreçler maalesef ki uzayabiliyor. Proje ekiplerimiz gelen her talebi değerlendirmektedir.
Yazdığım onca şeye sadece lokasyona altyapı çekme konusu ile ilgili yanıt veriyorsunuz. Müşteriyi ne kadar önemsediğiniz buradan bile belli oluyor. 5 farklı konu söylesem yalnızca 1 tanesine yanıt alırım ki o da yanıt değil, sadece yuvarlak cümleler. Hiç zahmet etmeyin diğer yazdıklarıma cevap vermeye onu da ben yapayım:
1) Zam yaptınız çünkü hat sahibi şirket kira ücretini artırdı. (Oysa ki aynı altyapıyı kiralayan diğer şirketler uçuk kaçık zam yapmadı).
2) Online işlemler servisiniz var o sebeple müşteri temsilcisi yok. (Kârı maksimize etmek için çalışan sayısı az oysa ki.)
3) Yaşanan sorunlarla anında ilgileniyorsunuz. (Turknet'in portta sorun var biz müdahale edemiyoruz TT ekipleri ile paylaştık durumu dediği ve aylarca bağlantı kopma sorunu yaşayan insanları farklı ISS'lere taşıdım hiçbirinde port ve bağlantı kopma sorunu yok ne hikmetse). (Not: Türk Telekom yok geçiş yapılan İSS'ler içerisinde.)

Bakın Turkneti uzun süre kullanmış benim gibi insanlar nasıl da ezberlemiş verdiğiniz cevapları ve gerçek cevapları. Sizi hiç yormuyoruz bile. Nasıl peki memnun musunuz amacınıza ulaştınız mı müşteri temsilcisi çalıştırmayarak? Bana sorarsanız epey başarılı oldunuz sayenizde bizler çok şey öğrendik sizi hiç yormuyoruz artık.

Tüketici olarak bir firmanın bütçesini, büyümesini kendiniz hızlandıramazsınız. Böyle bir sorumluluğa, koşullandırmaya da girmemelisiniz. İyi yeni döşenmiş bir VDSL tesisat veya Türk Telekom, Türk.net Gigafiber altyapısı ile sansür problemi yaşamadan, Türk Telekom çıkışları üzerinden güzel bir internet deneyimi için Türk.net'i tercih edin. Onun dışında beklentiler ve kriterler buna uygun değilse diğer firmalar aynı veya daha düşük fiyata daha iyi hızlar, servisler sunabiliyorsa diğer firmaları tercih etmekte aynı şekilde mantıklı olacaktır.

Türk.net, Telekom veya Turkcell gibi tüm büyükşehirlerden omurga altyapısı geçen bir firma değil diye biliyorum, kısa sürede de böyle bir yatırım - yayılma pratikte "imkansız". Gigafiber projesi, Türk.net'in düşük maliyetli reklamı - müşteri desteği için başlangıç aşamasında mantıklı bir proje oldu fakat uzun vadede tek fiyat ve Gigafiber projesi bu hizmetten faydalanamayan insanlar için neden Türk.net'i tercih edeyim soru işaretlerini bünyesinde getirdi haklı olarak ve Türk.net yönetimi bu yanlış ticari ve sosyolojik hatadan ne dönmeyi düşünüyor ne de dönebilecek durumda değil gibi.

Tüketici olarak bir firmanın bütçesini, büyümesini kendiniz hızlandıramazsınız. Böyle bir sorumluluğa, koşullandırmaya da girmemelisiniz. İyi yeni döşenmiş bir VDSL tesisat veya Türk Telekom, Türk.net GigaFiber altyapısı ile sansür problemi yaşamadan, Türk Telekom çıkışları üzerinden güzel bir internet deneyimi için Türk.net'i tercih edin. Onun dışında beklentiler ve kriterler buna uygun değilse diğer firmalar aynı veya daha düşük fiyata daha iyi hızlar, servisler sunabiliyorsa diğer firmaları tercih etmekte aynı şekilde mantıklı olacaktır.

Türk.net, Telekom veya Turkcell gibi tüm büyükşehirlerden omurga altyapısı geçen bir firma değil diye biliyorum, kısa sürede de böyle bir yatırım - yayılma pratikte "imkansız". GigaFiber projesi, Türk.net'in düşük maliyetli reklamı - müşteri desteği için başlangıç aşamasında mantıklı bir proje oldu fakat uzun vadede tek fiyat ve GigaFiber projesi bu hizmetten faydalanamayan insanlar için neden Türk.net'i tercih edeyim soru işaretlerini bünyesinde getirdi haklı olarak ve Türk.net yönetimi bu yanlış ticari ve sosyolojik hatadan ne dönmeyi düşünüyor ne de dönebilecek durumda değil gibi.

Evet sana katılıyorum TurkNet TT'nin altyapısında TT'den daha iyi bir hizmet sunuyor çünkü altyapının belirli bir kısmı TT'nin geriye kalan yurt dışı çıkışları serverları vs TurkNet'in o yüzden çok iyi performans veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı