Osmaniye gibi bir şehirde yaşamak

Daha fazla  
Öncelikle merhaba niye böyle bir başlık açtım çünkü hem sizin fikrinizi hem de Türkiye de Osmaniye gibi başka bir şehir var mı açıkçası merak ettim, öncelikle Osmaniye'yi bilmiyorsanız çok normal çünkü bende taşınmadan Türkiye de böyle bir şehir olduğunu bilmiyordum, kısacası eskiden Adana'nın ilçesi olup sonradan şehir olmuş bir şehirdir, başkanı Kadir Kara'dır. Pozitif yönler: Öncelikle nüfusu az bir şehir küçük ve tatlı kasaba gibi evet iyi yönler bitti. Negatif yönler: Çok fazla Suriyeli var ve geneli çok terbiyesiz, ahlaksızı ve kavgaya meyilliler 2.internet alt yapısı kötü zaten Türkiye geneli bir sorun 3. çok fazla oy gelmediği için çok bakımsız bir şehir pek uraşmamışlar 4.şehir deli gibi yağış alan bir şehir ve su alt yapısı yok bir yağmur yağ değil mi her taraf gölcük oluyor 5.alışveriş, yemek, eğlence sektörü olarak bayağı geri kalmış bir şehir evet aklıma gelen bu kadar okuduğunuz için teşekkürler yorum yapmayı unutmayın (bu arada TurkNet sağ olsun bari fiber 70 megabit internet hızı alabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaşayamam. Sebebi ise malum partililer. Siyaset benim için önemli bir faktör asla değil ve olmadı da ama ülkedeki herkes fazlasıyla önemsediği için büyük bir sorun haline gelebiliyor. Türkiye sınırları içerisinde en yaşanılacak şehir Eskişehir'dir başka da yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı