Osm'de güçlü rakibe karşı taktik önerisi

oktaywastaken

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
Merhaba. Osm'de takımımın ortalaması yaklaşık 83 civarı. Rakibim ise 90. kuvvetle muhtemel 433a oynayacak. Bu maçı kazanmam için nasıl bir taktik önerirsiniz? Kalecim 87, defansım ortalama 84, orta saham 77, forvetim ise 89.

Kanatları kullan olarak oynayın. Orta saha yerinde kalsın. Beklerinizin hücümu iyiyse bekler ileri yapın.

Kesin yenilgi gibi ama defansın güçlüyse 5'li defans dizilişlerinden sana uygun olanı seç agresifliği arttır(kırmızı yiyebilirsin)ortasağyı defansı destekle yap defansı da yerinde kal yap. Ama söylüyorum bu benim yapacağım şey yenilirsen kızma :)

Maç kimin sahasında? Antrenman kampı da yapın ayrıca. Rakibinizin seviyesi nedir? Eğer çok iyi değilse kazanabilirsiniz. Kendimden çok daha iyi olan takımları yenmişliğim var. Deplasmanda işiniz çok zor ama kendi sahanızda kazanabilirsiniz.

Kanatları kullan olarak oynayın. Orta saha yerinde kalsın. Beklerinizin hücümu iyiyse bekler ileri yapın.
433 mü oynayayım hocam?
Kesin yenilgi gibi ama defansın güçlüyse 5'li defans dizilişlerinden sana uygun olanı seç agresifliği arttır(kırmızı yiyebilirsin)ortasağyı defansı destekle yap defansı da yerinde kal yap. Ama söylüyorum bu benim yapacağım şey yenilirsen kızma :)
Hocam benim aklımda da 532 kontra atak agresif var. Yine de Sosyal'e sorayım dedim ama burada da çok görüş farkı varmış.
Uzun top kontra atak. Bekleri ileri çıkarmanı önermem geride boşluk bırakırsın. 5 4 1 ya da 4 4 2 formasyon.
Bekleri çıkarmayacağım hocam.
Maç kimin sahasında? Antrenman kampı da yapın ayrıca. Rakibinizin seviyesi nedir? Eğer çok iyi değilse kazanabilirsiniz. Kendimden çok daha iyi olan takımları yenmişliğim var. Deplasmanda işiniz çok zor ama kendi sahanızda kazanabilirsiniz.
Deplasman maalesef... Antrenman kampı yapmadan kazanma fırsatım yok mu hocam ya? Jetonum neredeyse hiç yok😀

433 mü oynayayım hocam?

Hocam benim aklımda da 532 kontra atak agresif var. Yine de Sosyal'e sorayım dedim ama burada da çok görüş farkı varmış.

Bekleri çıkarmayacağım hocam.

Deplasman maalesef... Antrenman kampı yapmadan kazanma fırsatım yok mu hocam ya? Jetonum neredeyse hiç yok😀
Eğer adam biraz bile oynamayı biliyorsa kaybetmez en iyi ihtimalle berabere biter.

Bu arada kadrom şu şekilde arkadaşlar: (532 için) 87 Kritsyuk / 91 Gvardiol 83 Kjaer 82 Bernat 82 de Vrij 81 Elvedi / 81 Castrovilli 78 Prömel 72 Rodrigues / 95 Neymar 83 Barbosa

Eğer adam biraz bile oynamayı biliyorsa kaybetmez en iyi ihtimalle berabere biter.
Lig arkadaşlar arasında hocam, rakibim de ben de 3. seviyeyiz.

Bu arada hücumum daha iyi, defanslarımız yakın ancak orta sahası benden açıkça daha iyi. Kalecilerimiz de yakın seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı