Osmo Pocket için Yaka Mikrofonu Tavsiyesi

nerio

Centipat
Merhaba,
Osmo Pocket'a bağlamak için 3,5 mm yaka mikrofonu almak istiyorum. Mümkün olduğu kadar ucuz ama kaliteli ses alabilecek bir mikrofona ihtiyacım var. Önerileriniz nelerdir? Max 125 TL bütçem var.
Teşekkürler

Merhaba;
Öneriniz için teşekkür ederim. Bu yaka mikrofonunu aldım. Ancak şimdi şöyle bir sorunum var.
Osmo Pocket'a Oem marka adaptörü ve mikrofonu taktığımda ses kaydı alamıyorum. Mikrofonu telefonda denediğimde ses kaydı alıyor. Adaptörü yeni satın aldım ama arızalı mıdır yoksa uyumsuzluk sorunu mu yaşıyorum acaba?

Merhaba;
Öneriniz için teşekkür ederim. Bu yaka mikrofonunu aldım. Ancak şimdi şöyle bir sorunum var.
Osmo Pocket'a Oem marka adaptörü ve mikrofonu taktığımda ses kaydı alamıyorum. Mikrofonu telefonda denediğimde ses kaydı alıyor. Adaptörü yeni satın aldım ama arızalı mıdır yoksa uyumsuzluk sorunu mu yaşıyorum acaba?
Mikrofonun üstünde kamera ve telefon için bir tuş var o tuş bu konuda çözüm olabilir. Telefon için bir konumda kamera için diğer konumda olması lazım. Denediniz mi?

Mikrofonun üstünde kamera ve telefon için bir tuş var o tuş bu konuda çözüm olabilir. Telefon için bir konumda kamera için diğer konumda olması lazım. Denediniz mi?

evet denedim ama olmadı. sanırım nedenini buldum. osmo pocket "trs" mikrofon destekliyormuş. bu mikrofonda "trrs"ymiş. dönüştürücü aldım. elime ulaştığında deneyeceğim. umarım aradaki dönüştürücü kayıt kalitesini bozmaz. yardımınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı