Elektronik Osram 8.5W 806 Lümen Beyaz Işık E27 Duy Ampul 16.99 TL!

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Osram ampulleri dayanıklı oluyor, en iyilerden birisi. Bu fiyata bedava cidden, maksimum 2 tane alınıyor ben 2 tane kaptım. Her zaman lazım olacak bir şey alın kenarda dursun.

1693143003160.png

Bu piyasaya hâkim olmadığımdan soruyorum, bunların çok parlak olanını almak için kaç watt olmalı? Bu ampul ne kadar parlaktır mesela? Avizem olmadığı için tek ampulun olabildiğinde parlak olması gerekiyor evimde.

Bu piyasaya hâkim olmadığımdan soruyorum, bunların çok parlak olanını almak için kaç watt olmalı? Bu ampul ne kadar parlaktır mesela? Avizem olmadığı için tek ampulun olabildiğinde parlak olması gerekiyor evimde.

1000 lümen altı küçük bir odayı normal derecede aydınlatır. Salon, hol, mutfak gibi yerlerde ya ampul sayısını arttırabilirsiniz ya da 1200-2000 lümen ışık veren ampul tercih edebilirsiniz. 800 odalar için gayet yeterli. 400 lümen civarı masa lambalarında kullanılıyor.

Geri
Yukarı