Osu! İçin grafik tablet önerisi

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Oyunu bilenlerin olduğunu düşünüyorum forumda, sizce ne tercih etmeliyim? Fiyatı önemli değil aklımda ki buydu.

Oyunu bilenlerin olduğunu düşünüyorum forumda, sizce ne tercih etmeliyim? Fiyatı önemli değil aklımda ki buydu.
Aklınızdaki de gayet iyi bir tablet. İlk kez mi tablet kullanacaksınız?

Erken olduğunu söyleyenler aşırı haklı o zaman. Neden tablet almak istiyorsunuz? Fareyle oynayan baya pro oyuncu var diye biliyorum. Ama yinede almak isterseniz daha ucuz birşeyle başlamanızı öneririm. Ayrıca AngelMegumin isimli yayıncıya da bakın fikriniz değişebilir.

Erken olduğunu söyleyenler aşırı haklı o zaman. Neden tablet almak istiyorsunuz? Fareyle oynayan bayağı Pro oyuncu var diye biliyorum. Ama yine de almak isterseniz daha ucuz bir şeyle başlamanızı öneririm. Ayrıca angelmegumin isimli yayıncıya da bakın fikriniz değişebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2015 yılında #10k sıralamaya kadar inmiştim, bir mouse ile. Ondan önce oyuna kendini alıştırmanı ve mekanik bir klavyeye geçmeni öneririm. Reflekslerin geliştikten sonra abartmıyorum, fareden grafik tablete bir gün içinde alışabilirsin.

2015 yılında #10K sıralamaya kadar inmiştim, bir mouse ile. Ondan önce oyuna kendini alıştırmanı ve mekanik bir klavyeye geçmeni öneririm. Reflekslerin geliştikten sonra abartmıyorum, fareden grafik tablete bir gün içinde alışabilirsin.

Hocam 600 ppyim Full mouse la oynadım yapamıyorum 180 comboluk mapte 179. cu comboda gitti mouse takıldı onda da 300 pp alıyordum Full comboda sinirlendim konu açtım. Oynayamıyorum mouse la ben.

Choke yapmanın mouse ile alakası yok. Tablet ile daha fazla choke yapıyorsun. Ve pp ne göre daha yenisin. 1-2 yıl oynadıktan sonra bu soruyu kendine tekrardan sor. Tavsiye olarak ise std yi bırakıp mania başla. Mania > std.

Geri
Yukarı