Çözüldü Osu'da fare takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Rias_Gremory

Hectopat
Öncelikle merhaba, tüm Türkiye'ye geçmiş olsun. Kafamı dağıtmak amaçlı Osu! Girdim biraz oynadıktan sonra şalter attı ve şalteri tekrar açtığımda oyuna devam etmek istedim fakat döndürürken takılıyor. Masaüstümde böyle bir sorunla karşılaşmadım oyunu ve sistemimi kapatıp açtım fakat düzelmedi. Fare olarak SteelSeries Rival 3, cihaz olarak dizüstü laptop kullanıcısıyım. Touchpadimde de böyle bir sorun var. Gördüğüm kadarıyla sadece Osu!'da oluyor.

Çözüm
Skinleri şarkıları ve ayarlarını kaydedip silip yüklemeyi dene istersen. Masaüstünde olmuyorsa oyun dosyalarında sorun olmalı.

Deniyorum geri dönüş yapacağım hocam.

Skinleri şarkıları ve ayarlarını kaydedip silip yüklemeyi dene istersen. Masaüstünde olmuyorsa oyun dosyalarında sorun olmalı.

Oyunu silip kurdum ayarlar sıfırlandığından düzeldi oyun. Kendi ayarlarımı yaptıktan sonra gene aynısı yaşamaya başladım fakat Raw input'u kapatınca düzeldi.
Bunu çalıştırmayı dener misiniz?

1675883895904.png

Kısayolu açtığımda önüme çıkan 3 seçenekten repair osu!'yu seçtim fakat oyuna girdiğim birkaç saniye yoktu sonra gene kendisini belli etti bu takılma. Çok rahatsız ediyor.

Deniyorum geri dönüş yapacağım hocam.

Oyunu silip kurdum ayarlar sıfırlandığından düzeldi oyun. Kendi ayarlarımı yaptıktan sonra gene aynısı yaşamaya başladım fakat Raw input'u kapatınca düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı