Otel websitesi için hosting paketi tavsiyesi

Kasapogluu

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Alanya
Merhaba, Alanya'da otelimize bir websitesi kurmak istiyoruz. Yerel firmalar çok yüksek fiyatlar veriyorlar. Bu yüzden kendim uğraşmaya karar verdim. Hosting paketi olarak bir apart otel websitesi için hangi özellikleri barındıran bir hosting seçmeliyim? SSD Alan, Aylık Ziyaretçi, E-mailler vs. gibi özellikler minimum ne kadar olması gerekiyor? Tavsiye olarak hosting servis isimlerini de alabilirim.

En iyi cevaplar
1
Yer
Bursa/Ankara
Veridyen hakkında olumlu çok şey duydum. Paketleri inceleyin. E-mail için cPanel olan bir paket tavsiye ederim. Şimdilik giriş seviyesi bir paket alın eğer yetmezse daha gelişmiş bir sunucu kiralayabilirsiniz.

erenyilmaz29

Nanopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Sorduğunuz soruların cevabını aslında siz verebilirsiniz. Planlanan ziyaretçi sayısı ne kadar, kaç adet maile ihtiyacınız var, site içeriği nasıl olacak?
Anladığım kadarıyla kolay kurulum yapmaya çalışacaksınız. Yukarıda arkadaşın önerdiği gibi Google Cloud tavsiye ederdim ama yapabilir misiniz bilemedim.
Kendi host firmamı önerebilirim. Yıllardır kullanıyorum, fiyatlandırması vs çok iyi. Wordpress desteği de var. Bir inceleyin derim.

PREMIUM WEB HOSTING veya KURUMSAL WEB HOSTING paketini tavsiye edebilirim.

1593531970475-png.604640

KS
K

Kasapogluu

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Alanya
İlginiz için teşekkürler, açıkçası bu tarz konulara pek hakim değilim. Videolardan izleyerek kurabileceğimi düşündüm. Google benim işletmem istatistiklerine göre yaz sezonunda aylık ortalama 25 bin ziyaretçi alıyoruz. Tabi bunlardan kaç tanesi websitesini ziyaret eder onu bilemiyorum.

erenyilmaz29

Nanopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Hepsinin ziyaret edeceğini varsayarsak 3GB RAM 2 çekirdek CPU yeter gibi duruyor. Fakat önerim ilettiğim paketlerden Kurumsal Web Hosting. Yetersiz gelirse paket yükseltebiliyorsunuz zaten. Ayrıca yetersiz geleceğini düşünmüyorum.
Sizin işinizi wordpress çözer :)

Yeni konular

Yukarı