OTG kablo ile telefon şarj edilebilir mi?

Vatikan

Hectopat
Yer
Istanbul
Selamlar dostlar. OTG kablo aldım, ve 4'lü Hub portlu aldım ikisini taktım mouse klavye vs. sonra telefonun şarjı hızlı bitmeye başladı. Hem klavye mouse kullanıp hem de telefon şarj etmek mümkün mü?

Selamlar dostlar. OTG kablo aldım, ve 4'lü Hub portlu aldım ikisini taktım mouse klavye vs. sonra telefonun şarjı hızlı bitmeye başladı. Hem klavye mouse kullanıp hem de telefon şarj etmek mümkün mü?

Hocam anladığım kadarıyla telefonda klavye mouse ile oyun oynarken bir yandan da şarj olmasını istiyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna bakabilirsiniz.

Kablo ile bilgisayara bağladığından şarj da oluyor klavye mouse de kullanabiliyorsun.

Bazı aparatlarda bu özellik de var. Bunlar daha çok Ali Express üzerinden satılıyor. Oyun için kullanıyorlar.

Edebilsen bile birden çok cihaz bağlamak şarj gücünü çok azaltacağı için pek işine yaramaz.

Mouse ve klavye.

Bazı aparatlarda bu özellik de var. Bunlar daha çok Ali Express üzerinden satılıyor. Oyun için kullanıyorlar.

Hocam onlar 600 700 lira o kadar bütçem yok.

Telefon modeli nedir?

Samsung Galaxy s5.

Hocam anladığım kadarıyla telefonda klavye mouse ile oyun oynarken bir yandan da şarj olmasını istiyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna bakabilirsiniz.

Kablo ile bilgisayara bağladığından şarj da oluyor klavye mouse de kullanabiliyorsun.

Tamam bakacağım. Dönüş yaparım.

Linkteki aparata bakabilirsiniz. Uyumlu olabilir.
"Güç kaynağına sahip USB-HUB adaptörü, Micro-USB-HUB-OTG şarj kablosu Ana bilgisayar kablosu Kart okuyucu TV çubuğu için dönüştürücü adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar" Güç kaynağına sahip USB-HUB adaptörü, Micro-USB-HUB-OTG şarj kablosu Ana bilgisayar kablosu Kart okuyucu TV çubuğu için dönüştürücü adaptör : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Amazon'dan alınan üründen gümrük vergisi alınır mı?

TR olduğu için hayır hocam.

Geri
Yukarı