Oto ses sistemi montaj ücreti ne kadar tutar?

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Araştırdım ama bulamadım. 4 hoparlör 1 bass takılacak. Kablosu da benden. Kaç liraya montaj yaparlar? Aranızda ses sistemci var mı? Yarın kazıklanmayalım.

Araştırdım ama bulamadım. 4 hoparlör 1 bass takılacak. Kablosu da benden. Kaç liraya montaj yaparlar? Aranızda ses sistemci var mı? Yarın kazıklanmayalım.
14 sene önce staj yapmıştım şuanda durum nedir bilmiyorum ama sadece montaj ise çok tutmaz. Eğer sedan değilse yada daha önce hoparlör takılmışsa arkaya hoparlörleri bağlamak daha kolay olur . Hoparlör için mdf gerekebilir birde bass için mdf kutu. Kabloları da teyipten alıp anfi ve bass a bağlıyorlar.

Bass ın kabini var. MDF de gerekmiyor. orijinal hoparlörün yerine takacaklar. 10 cm hoparlörler. şu 2 hoparlörü aldım.

Bass da JBL 250 RMS
Eğer hoparlörler arkaya uyuyorsa ve mdf gerekiyormiyorsa sadece kablo tesisatı için para alırlar. O da çok tutmaz sanırım. Ön taraftaki hoparlörleri teybe bağlıyorlar, arka ve bass i anfiye bağlıyorlar, anfi tesisatı varsa arabada daha ucuza gelebilir fiyat.

Eğer hoparlörler arkaya uyuyorsa ve mdf gerekiyormiyorsa sadece kablo tesisatı için para alırlar. O da çok tutmaz sanırım. Ön taraftaki hoparlörleri teybe bağlıyorlar, arka ve bass i anfiye bağlıyorlar, anfi tesisatı varsa arabada daha ucuza gelebilir fiyat.
Amfi tesisatı yok. Amfiyi de bağlayacak. Önlere takılacak hoparlörler de amfiye bağlanmalı. Pioneer amfi uyumlu çünkü.

Tweeteriniz kalitesiz bilginiz olsun
Ürünü bugün elime aldım. O kadar ağır ki ve malzemesi o kadar kaliteli ki, Pioneer kadar kaliteli geldi bana. Çıkaracağı sesi bilmiyorum ama malzemesi dokunma hissi çok hoş. Her biri yarım kilo kadar var.

Amfi tesisatı yok. Amfiyi de bağlayacak. Önlere takılacak hoparlörler de amfiye bağlanmalı. Pioneer amfi uyumlu çünkü.
Kabloyu bağlarken gücü teypten alıp alttan geriye doğru döşüyorlar, araca göre o biraz zorluyor alırsalar ondan dolayı işçilik ve kablo parası alırlar. Saç ta kesilmeyecekse zaten sorun olmaz.

Kabloyu bağlarken gücü teypten alıp alttan geriye doğru döşüyorlar, araca göre o biraz zorluyor alırsalar ondan dolayı işçilik ve kablo parası alırlar. Saç ta kesilmeyecekse zaten sorun olmaz.
Tamam bakalım. Yarın kaça yaptırdım fiyatı yazarım buraya.

Ürünü bugün elime aldım. O kadar ağır ki ve malzemesi o kadar kaliteli ki, Pioneer kadar kaliteli geldi bana. Çıkaracağı sesi bilmiyorum ama malzemesi dokunma hissi çok hoş. Her biri yarım kilo kadar var.
Ağır olması bir şey ifade etmez.Görüntüsünden ses kalitesini anlayamazsın.
Ayrıca g1010f varken extra tweeter'a gerek yok

Ağır olması bir şey ifade etmez.Görüntüsünden ses kalitesini anlayamazsın.
Ayrıca g1010f varken extra tweeter'a gerek yok
Bugün montaj yaptırdım. Sesi güzel hoşuma gitti.

750 Liraya montaj yaptı. Çok güzel oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı