Oto tamircilik vs oto elektrikçilik vs kaynakcılık (demircilik)

Elektrik tamirciliği daha geleceğe yönelik olabilir belki diye düşünüyorum sonuçta en fazla 2045'e kadar büyük ölçüde elektrik araçlara geçilmiş olacak.

Oto elektrikcilik mi diyorsunuz hocam siz. Yani kaynakcılık çok zor gözler gidiytor bir kere oto tamircide 2045'e kadar eskimiğş olacak artık elektrikli arabalar olacak doğru sözlüyorsunuz.

Sırf parayla işe bakma. Pişman olursun sevemezsen. Ne de olsa orada ömür boyu çalışacaksın ve acemilik çekeceksin. Üstte ki hocamın yazdığı gibi elektronik işinde iyi para var. Motor, araba beyinleri vs. yapabilirim diye düşünüyorsan kesinlikle bak. Ama zor iş.

Hocam ben yazılım eğitimi aldım 3 yıl kadar ve telefon teknik servisinde çalıştım yine 3 yıl ona göre oto elektrikcilik daha iyi gibi bence de.

Oto elektrikcilik mi diyorsunuz hocam siz. Yani kaynakcılık çok zor gözler gidiytor bir kere oto tamircide 2045'e kadar eskimiğş olacak artık elektrikli arabalar olacak doğru sözlüyorsunuz.

Yani evet elektrikli arabalar daha fazla olacak tabii bu elektrikli arabaların şirketlerinden garantisi olur gibime geliyor o yüzden dediğim gibi daha çok bilen işin içinden biriyle konuşmanız daha iyi olabilir.

Yani hocam kaynakcı abi bana 6000 veririm kardeşim dedi iş de öğretecekmiş oto elektrikciler çok vermiyor diyorlar ama tabii ileride çok para kazanırsam orası ayrı.

Yani evet elektrikli arabalar daha fazla olacak tabii bu elektrikli arabaların şirketlerinden garantisi olur gibime geliyor o yüzden dediğim gibi daha çok bilen işin içinden biriyle konuşmanız daha iyi olabilir.

Hocam elektrikli arabaların garantisi olursa iş olmaz mı diyorsunuz fikriniz nedir?

Hocam yarıdmcı olun karar vereyim.

Tamirciler kolay kolay eskimez. Bu işin biçeri, traktörü de var.

Hocam ne diyorsunuz siz olsanız hangşsini seçerdiniz.

Hocam üçüde şu an aranan meslekler kimse çalışmadığı için çırak yetiştiremiyorlar, herhangi birini seçebilirsiniz.

Sizce hangisi hocam peki.

Son düzenleme:
Yani hocam kaynakcı abi bana 6000 veririm kardeşim dedi iş de öğretecekmiş oto elektrikciler çok vermiyor diyorlar ama tabii ileride çok para kazanırsam orası ayrı.

Hocam elektrikli arabaların garantisi olursa iş olmaz mı diyorsunuz fikriniz nedir?

Hocam yarıdmcı olun karar vereyim.

Hocam ne diyorsunuz siz olsanız hangşsini seçerdiniz.

Sizce hangisi hocam peki.
Tamirci dedik ya dostum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı