Otobüste bir kız yaşlı bireye yer vermediği için küfür yedi

Senin ki tabii ki de. Çünkü şu kadarcık bir şey de üstünlük ve hak iddia ediyorsun.

Üstünlük yok orada oturan o. O inene kadar kimsenin onu oradan indirmeye hakkı yok. Torunu yaşında çocuğa küfür etmesinde ayrı bir anormallik.

Sende ona küfretseydin. Bence uzamaya devam etseydi başkaları da katılacaktı o nedenle uzatmadılar. [Otobüste olay çıktı ( Kavga çıktı, polis geldi !)]

Hayır gayet de yapılan icraatlere Kadınlara iş verdik diye yazıyorlar. İşi siyasileştirmeyin.
Bu sadece feministlerin kendi ile çeliştiğini gösterir.
Siyasileştirmiyorum. Olan bir şeyi söylüyorum. Bu kadar sene boyunca neredeyse hemen hemen her işi erkekler yapıyor. Mesela son zamanlarda yaşadığım bölgede bayan otobüs sürücüleri de görmeye başladım. Olması gereken bu değil mi? Sizce çok geç kalmamış mıyız bu konuda? Sadece bir cinsiyeti soyutlamak mıdır olması gereken? Bunca sene yapılmayan bir şeyi yaptıkları için de icraatlerine yazıyorlar tabi. Aslında bunu yazmak zorunda kalmaları üzücü.

İyi ki vermemiş zaten. Küfür etmiş yaşlı kadın.
Üstünlük yok orada oturan o. O inene kadar kimsenin onu oradan indirmeye hakkı yok. Torunu yaşında çocuğa küfür etmesinde ayrı bir anormallik.
Öyle bir yazıyor ki sanki çok önemli bir şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…