Otobüste taciz edilmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Video kaydını alsaydın kendini savunabilirdin fakat kuru laf ile polis veya başka herhangi bir resmi yer bir şey yapamaz.

Şu an otobüsteki olaydan çok burada libidoları IQ'larından yüksek olan arkadaşların yorumlarına sinirlendim birazıcık. :)

Ben tanışmak için genelde "Merhaba" kelimesini kullanıyorum. Tanışmak istediğim kişinin ifşasını çekmiyorum. ;)
Kesinlikle haklısın..

Bir insanın saçıyla oynamak büyük bir tacizdir. Bu duruma psikolojik olarak hazır olmayabilir..

Ne zaman saçla oynamak davet oldu? Ben bir kızın saçıyla oynarım, tekme tokat uğurlama..
Azgın bir kızın saçıyla oynadım, alkışlarla uğurlama..

Kur yapmanın yerini yolunu bileceksin..

Bak güzel kardeşim iyi dinle. Bir erkeğin kıza yaptığında taciz olan hareket, kız erkeğe yapınca da tacizdir. Bu benim fikrim değil bu genel geçer bir şeydir. Buraya kadar anladın mı?
Sen de diyorsun ki kızın yaptığında ne var keşke yapan olsa ortada kötü bir şey yok.

Bak güzel kardeşim iyi dinle. Bir erkeğin kıza yaptığında taciz olan hareket, kız erkeğe yapınca da tacizdir. Bu benim fikrim değil bu genel geçer bir şeydir. Buraya kadar anladın mı?
Sen de diyorsun ki kızın yaptığında ne var keşke yapan olsa ortada kötü bir şey yok.
Yani tacizi normal kılmaya çalışıyorsun. Şimdi sen sapık mısın değil misin bana onu söyle.
Ben insanlara zarar vermediğim için sapık değilim. Bir kızın benim saçımı okşamasına da taciz gözüyle bakmıyorum. Sadece video kısmı beni de rahatsız etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taciz tacizdir. Cinsiyetler yer değiştirince insanımızın cehaleti öne çıkmış yine, yazılmış mesajlar gerçekten yüz kızartıcı ve Türkiye'yi özetler nitelikte. Aynı kişileri benzer bir olayda "qeşke bi qız bana tecavüz etse qweasdasd" yorumlarıyla görmek de son derece sıradan olurdu.

Arkadaşlar, ne tuhaf yorumlar yapıyorsunuz öyle? Tacizin cinsiyeti mi olurmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı