CS:GO Taciz

26 yaşında olan bir adam CS:GO'da "Evini bulacağım senin" şeklinde tehdit ediyordu. Ben de ona onun mahallesine kadar attım, ne olur bir şey yapma tarzı şeyler söylemeye başladı. Halbuki Steam profilinde bulunan Instagram hesabındaki fotoğraflarından bulmuştum evini, gerizekalı...

26 yaşında olan bir adam CS:GO'da "Evini bulacağım senin" şeklinde tehdit ediyordu. Ben de ona onun mahallesine kadar attım, ne olur bir şey yapma tarzı şeyler söylemeye başladı. Halbuki Steam profilinde bulunan Instagram hesabındaki fotoğraflarından bulmuştum evini, gerizekalı...
İlginç bir insanmış

Her zamanki gibi CS:GO Ranked oynuyorum. Biri gelmiş. 22 yaşındaymış. Yaşımı sordu 12 dedim. Ahahaha velet seni siber suçlara şikayet edeceğim evine 1000TL para gelcek dedi. Gönder gelsin dedim. İletişimi felan engelledim. Sizde "Taciz" diye şikayet ederseniz sevinirim. Ayrıca aileme küfür etmiş bulunmakta.
Steam Community :: enes_dulger
Bu yaptiginiz dogru degil biz nereden bilelim yalan söylemedeğini belki de bunları yapan sendin? Bu şekilde insanları hedef gösterip linçleyemezsiniz haklı olsanız bile o report bölümünün de amacı bu değil zaten.

Geri
Yukarı