Otobüste yolda yaşlılarla konuşup yer veriyor musunuz?

Kapitalizm ile yol vermenin alakasını sormam lazım.

Yaşlılar yol verme yeteneğini abuseluyor zaten mesajımdan da görebileceğin gibi.

Sen sadece kendini kandırıyorsun. Bu ülkenin insanı hep aynıydı, ahlak bozulması falan olmadı yani.

Görürsem veririm, gormezsem ve o yaşlı rica ederse yine veririm. Ağzının içinden konuşan, huysuz huysuz tiplerden de nefret ederim. Ahlak bozulması falan da yok, eskiler daha da kötüymüş hatta.

Vermem istiyorsa eli ayağı tutmasın. Cahil cühela gidip malum partiye oy verip benim geleceğimin içinden geçiyor sonra da ben yer vermeyince vatan haini bile oluyorum sevdirsin gitsin canı cehenneme vermiyorum vermem de hiç acımıyorum sanırım Hitler olmaya başladım.

Gerçekten oturmaya ihtiyacı olan birisi ise evet, ama ayakta sapasağlam durabiliyorsa hayır tabi ki de. Onun dışında gelip güzel bir şekilde rica ederse, bir rahatsızlığı da varsa seve seve veririm.

Evlerinde otursunlar millet yorgun argın keyfi yer istiyorlar yok öyle yağma. Kusura bakmasın kimse ne para verdikleri var ne başka bir şey babalarının malı gibi milletten yer istemeleri de ayrı olay. Özel yer istiyorsan git araba al. Babanın malı değil bu.

Peki CHP’li yaşlılara yer veriyor musun? Bir yaşlı ben CHP’liyim dese yer verir misin? Bakış açın acayip saçma, veriyorsan hepsine ver vermiyorsan hiçbirine verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…