Otobüste yolda yaşlılarla konuşup yer veriyor musunuz?

Burada sormali miyim bilmiyorum ben 17 yaşındayım kendim eski tarihi ve Osmanlı tarihini seven bir insanım. Eskiden de ahlaksız bir kesim vardı. Ancak şimdi baktığımda bu kesim Z kusaginda daha da artmış. Özellikle benim yaşımda ve 25 yaşına doğru olan yaşlarda insanlarda. Eskiden ne güzel günler herkes dost yaşlılara terbiye vardı şimdi otobüste yolda sokakta herkes bağırıyor, çağırıyor. Neden böyle oluyor? Kendi yas grubumda insanlara asla çok değer vermem her zaman yaslilari dinlerim. Onların savaş hikayelerini kimisi gitmediyse geçmiş yaşantılarını dedem. Vefat ettiği zaman aklıma onun ölümünün üzüntüsü ve 80 yıllık bir eserin yıkılması ve onun yaşadığı hatıralar. Anılar aklıma geldi hayat ne kadar kısa. Elimizden geldiğince namaza dine bağlanarak keşke. Kendim bu dünyadaki hayattan bıktım. Çünkü insanlar çok terbiyesiz ve ahlaksız. Sizce neden boyle?

Saçmalamışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batı'nın kapitalist dayatmasina kurban gitmişsin yazık size Allah yapacağını yapmış size başka bir çözüm yok ahlaksızlık bu aileniz anneni babanizada kendinizi haklı görene kadar bağırıp cigiriyordu üzdü bir de şu var yok işte ben evden ayrilicam yok ailemle artık yaşamak istemiyorum sekuper olmam lazım lan git otur oturduğun yerde.

aLLaH bana hiçbir şeycik yapamaz. Türkçe öğrenmen lazım acilen yazdığın paragrafın sadece 1-2 kelimesini anlayabildim. Galiba suriyeli/afgan/pakistanlısın kısaca yabancı uyruklusun.

Son düzenleme:
Sadece başlığı okudum yazıdan bir şey anlamadım başlığa cevabım evet.

Geri
Yukarı