Otomatik Bildirimle Çıkan Windows 10 Güncelleştirmesi

Yer
Gotham
Arkadaşlar bu güncellemeyi başlattım. Hangi güncelleme olduğunu bilmiyorum. Sadece bilgisayarda takılırken sağda çıktı. Tam hatırlamıyorum ama güncelleştirmeyi yapmazsanız destek alamazsınız tarzı bir şeyler yazıyordu. Neyse bunu başlatalı 1 saat falan oldu ama %27'de kaldı. Yapan var mı güncelleştirmeyi?

Bende bilgisayar açılıp kilit ekranından önce resim gösteriyorlar 1-2 SN sonra yazılar çıkıyor bende 12 Kasım 2019'a kadar güncelleme yapmazsam destek kesileceğini yazıyordu güncelleme aracı ile güncelledim ben gayet düzgün yüklendi güncelleme sürüm 1803'den 1809 yükselttim keşke resim koysaydınız

Bende bilgisayar açılıp kilit ekranından önce resim gösteriyorlar 1-2 SN sonra yazılar çıkıyor bende 12 Kasım 2019'a kadar güncelleme yapmazsam destek kesileceğini yazıyordu güncelleme aracı ile güncelledim ben gayet düzgün yüklendi güncelleme sürüm 1803'den 1809 yükselttim Windows 10
Vallaha bilmiyorum bekledim ama tık yok. Kapattım bilgisayarı yeniden açtım. Şimdi diyorki yapılan değişiklikler geri alınıyor.

Vallaha bilmiyorum bekledim ama tık yok. Kapattım bilgisayarı yeniden açtım. Şimdi diyorki yapılan değişiklikler geri alınıyor.
Kapatmanız durumu daha da kötü bir hale getirebilirdi. Açıldıktan sonra temiz kurulumla sürüm yükseltebilirsiniz tabii vaktınız varsa.

Bende bilgisayar açılıp kilit ekranından önce resim gösteriyorlar 1-2 SN sonra yazılar çıkıyor bende 12 Kasım 2019'a kadar güncelleme yapmazsam destek kesileceğini yazıyordu güncelleme aracı ile güncelledim ben gayet düzgün yüklendi güncelleme sürüm 1803'den 1809 yükselttim keşke resim koysaydınız
Aynen bende aynısını yaptım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı