Otomatik Hyundai Accent Blue 1.6 crdı 2015 alınır mı?

Piyasası olan bir araç ama sen o kilometreye gelene kadar çok sorun yaşarsın.

Burada araçtan detaylı anlayan pek fazla insan yok, ilgili forumlara ve yakındaki sanayi ustalarına aracı danışman daha iyi olur.

Az yakıyor, yaygın yedek parça ve ustası.

Opel astra ve Ford focus bunlardan kat kat daha iyi gerek piyasası gerek yakıtı gerek yedek parçası ve elinde nakit para gibi düşün accent genelde taksilerde kullanılıyor ve yol tutuşu sürüş zevki o kadar zevkli bir araba değil ama gende siz bilirsiniz sportage biraz yakıyor ama yedek parçası var ve nakit para dışarıya çıkın 1saat içerisinde rahat bir 10-15 tane sportage astra focus I20 serilerinden görürsünüz ama accentten 4-5 tane görürsünüz.

Ve arabanın kaputu değişmiş kaput değişen arabayı satmanız çok zor olur.

Otomatik Hyundai Accent blue 1.6 crdı dizel 142 bin km alınır mı? Arkadaşlar 200 bin km ya kadar kullanmayı düşünüyorum üzer mi, 200 bin km'de rahat satabilir miyim?
Otomatik Hyundai Accent Blue 1.6 CRDI ilan.
1.6 CRDi güzel bir motordur.Alınabilir,motorlarının sorunsuz olabileceğini düşünüyorum.
Kia 2022'de en az şikayet alan marka alarak birinci olmuştu.Dolayısıyla dayanıklı bir motordur.(Kia'nın verilerini atma sebebim sorunsuzluğu için)
1.4 CVVT (109) motoru da öneririm.O da iyidir.
1692816993050.png

Ama Kore grubundan alacaksanız Kia öneriyorum.Kia ithal olarak geliyor bizim ülkede üretilmiyor hyundai gibi,dolayısıyla biraz daha kalitelidir gibime geliyor.

Piyasası olan bir araç ama sen o kilometreye gelene kadar çok sorun yaşarsın.

Burada araçtan detaylı anlayan pek fazla insan yok, ilgili forumlara ve yakındaki sanayi ustalarına aracı danışman daha iyi olur.

Bu fiyata otomatik kazası az masrafsız değil dediğin markalar bulursan link at baa bu fiyattan yüksek olmayan dediğin markaları.

Opel astra ve Ford focus bunlardan kat kat daha iyi gerek piyasası gerek yakıtı gerek yedek parçası ve elinde nakit para gibi düşün accent genelde taksilerde kullanılıyor ve yol tutuşu sürüş zevki o kadar zevkli bir araba değil ama gende siz bilirsiniz sportage biraz yakıyor ama yedek parçası var ve nakit para dışarıya çıkın 1saat içerisinde rahat bir 10-15 tane sportage astra focus I20 serilerinden görürsünüz ama accentten 4-5 tane görürsünüz.

Ve arabanın kaputu değişmiş kaput değişen arabayı satmanız çok zor olur.
motorsiklet çarpmış hocam sadece kaput değiştiği sölüyor expertiz garantisi veriyor direklerde airbaglarde sorun yokmuş

Bu fiyata otomatik kazası az masrafsız değil dediğin markalar bulursan link at baa bu fiyattan yüksek olmayan dediğin markaları.

Saldırır gibi yorum yapıyorsun, ben fikrimi paylaştım şu ya da bu daha iyi demedim.

Sen zaten bu yazdığın yorum ile bu modeli kafanda kurmuşsun, aracı sormana gerek yok çünkü saçma sapan yorum yapıyorsun.

Saldırır gibi yorum yapıyorsun, ben fikrimi paylaştım şu ya da bu daha iyi demedim.

Sen zaten bu yazdığın yorum ile bu modeli kafanda kurmuşsun, aracı sormana gerek yok çünkü saçma sapan yorum yapıyorsun.

Kafamda kurmadım hocamda bu fiyata cidden otomatik arabalar yok neredeyse bakıyorum ben bulamadım herkes o şu var diyorda araştırmadan varsa link atın çünkü ben bakıyorum dediğiniz arabalara cidden o fiyatlara yok fiyat sorun olmasa çok araç var zaten 100k daha koysam yine seçenek artar ama Max bu fiyata yok gibi bir şey cidden saldırır gibi söylemedim öyle algıladıysan affola.

Geri
Yukarı