Otomatik onarıma hazırlanıyor hatası

Windows dosyaları bozulmuş. Otomatik onarım ekranında, gelişmiş seçenekler, sorun gider, gelişmiş seçenekler, komut istemi. Şu kodu gir:

SFC /scannow

Tamamlandıktan sonra,

Chkdsk C: /f /r

Komutunu gir.

Komut istemi açılmıyorsa, komut istemi seçtiğin yerde başlangıç ayarları bölümünden bilgisayarını güvenli modda başlat. Adımları uygula.

Merhaba dediklerinizi yaptım fakat 2. kodu yazdıktan sonra %59'da takılı kaldı.

Selam dostlar. HP Pavilion Power 15 laptop kullanıyorum. Bazı sorunlar yaşadım ve yavaş yavaş hepsini çözdüm. Şimdi bilgisayarı açarken bu hata ile karşılaşıyorum. Bazen uzun süre boyunca bir tepki vermiyor bazen de ınaccessible Boot device hatası geliyor. Daha iyi anlaşılması için resimleri ekleyeceğim. Bu arada sistem testinde HDD ve SSD sağlam görünüyor. Windows SSD'ye kurulu. Format atmayı deniyorum fakat Windows logolu format ekranı gelmiyor. HP logosu gelip kısa süre sonra kapanıyor. Bilgisayarda önemli bir belge yok, format atmak vs. sorun olmaz, yeterli problemi çözebilelim.
Selam dostlar. HP Pavilion Power 15 laptop kullanıyorum. Bazı sorunlar yaşadım ve yavaş yavaş hepsini çözdüm. Şimdi bilgisayarı açarken bu hata ile karşılaşıyorum. Bazen uzun süre boyunca bir tepki vermiyor bazen de ınaccessible Boot device hatası geliyor. Daha iyi anlaşılması için resimleri ekleyeceğim. Bu arada sistem testinde HDD ve SSD sağlam görünüyor. Windows SSD'ye kurulu. Format atmayı deniyorum fakat Windows logolu format ekranı gelmiyor. HP logosu gelip kısa süre sonra kapanıyor. Bilgisayarda önemli bir belge yok, format atmak vs. sorun olmaz, yeterli probl
Selam dostlar. HP Pavilion Power 15 laptop kullanıyorum. Bazı sorunlar yaşadım ve yavaş yavaş hepsini çözdüm. Şimdi bilgisayarı açarken bu hata ile karşılaşıyorum. Bazen uzun süre boyunca bir tepki vermiyor bazen de ınaccessible Boot device hatası geliyor. Daha iyi anlaşılması için resimleri ekleyeceğim. Bu arada sistem testinde HDD ve SSD sağlam görünüyor. Windows SSD'ye kurulu. Format atmayı deniyorum fakat Windows logolu format ekranı gelmiyor. HP logosu gelip kısa süre sonra kapanıyor. Bilgisayarda önemli bir belge yok, format atmak vs. sorun olmaz, yeterli problemi çözebilelim.
Buna bir çözüm bulabildiniz mi?

Bu sorun çözüldümü ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı