Otomatik vites mi düz vites mi seviyorsunuz?

Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A7
3050 Tİ
8 GB Ram
Meslek
Video Editör
Merhaba, araba sürerken aklıma takıldı. Otomatik vites mi düz vites mi size göre daha güzel? Bana kalırsa düz vites o vites geçişlerini yapmak zevk verici :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Düz vites zevkli fakat uğraşılacak iş değil İstanbul'da. Lanet ettirdiği zamanlar çok oluyor.

Otomatik vites arabalar zaten akülü araba gibi gaz ve fren sadece o yüzden zevksiz buluyorum fakat kullanım rahatlığı bin kat daha iyi. Bu yüzden zaten bir elinde telefona bakarak kullananlar trafik oluşturuyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, araba sürerken aklıma takıldı. Otomatik vites mi düz vites mi size göre daha güzel? Bana kalırsa düz vites o vites geçişlerini yapmak zevk verici :D

Düz vites ergenlik dönemlerinde erkekliğin sembolü gibi gelir, uzun yıllar aktif araç kullanınca ise eziyet haline dönüşür. Uzun yıllardır manuel araç kullanırım ve şehir içinde bazen bezdiriyor. Hele ki 2000CC üzeri ve arkadan itişli bir araba kullanmayıp manuel fanboyu olanları anlamıyorum. Virajlarda debriyaj tokatlayıp yan da veremiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı