Otomatik voltaj regülatörü önerisi

Formander

Centipat
Daha fazla  
FPS yüksek olmasına rağmen oyunlarım akıcı değil kasma hissiyatı var, bende elektrik tesisatında problem olduğunu düşünüyorum. Bazıları bu şekilde çözmüş. Hangisini almalıyım regülatörü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam ondan kaynaklanır genelde, ekran kartında DSR falan açıksa da olabiliyor.

Ekran kartı ayarlarından Düşey senkronizasyonu açıp bi deneyin oyunlarda.
hala aynı oluyo hocam denemiştim az öncede internet kafeden geliyorum mouse çevirince bile farkediyo ordakiler çok akıcı orda fps daha az alıyo 200 fps ben 500 alıyorum ama o daha akıcı bu neden oluyo ben 270 hz monitör alsam sorun çözülürmü.

Hocam çok belirsiz bir konu deneyerek çözebilirsiniz ancak bende aynı sorundan muzdariptim, deneyerek çözüme kavuştum ama hala ne zaman V-Sync'i kapatsam kasma hissiyati oluyor.

V-Sync'le de dediğiniz gibi tam olarak geçmiyor, artık gözüm alıştığı için rahatsız etmiyor beni hocam.

Başka forumlarda da konu açarak şansınız deneyim derim.

Hocam çok belirsiz bir konu deneyerek çözebilirsiniz ancak bende aynı sorundan muzdariptim, deneyerek çözüme kavuştum ama hala ne zaman V-Sync'i kapatsam kasma hissiyati oluyor.

V-Sync'le de dediğiniz gibi tam olarak geçmiyor, artık gözüm alıştığı için rahatsız etmiyor beni hocam.

Başka forumlarda da konu açarak şansınız deneyim derim.
hocam heryerde konu açtım ama çözemiyorum olmuyor bu sorun neyden kaynaklandığını bazıları elektirik tesisatıyla çözmüş öyle şeyler okudum bende vsynç açınca kasma hissiyatı oluyo bu neyden oluyo anlamış değilim.

Geri
Yukarı