Otomobil Kullandığım Ses Sistemini Bilgisayara Bağlama

Magura

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde oto ses sistemi var ben bunu eve, PC'ye bağlamak istiyorum. Gücü LED adaptöründen alsam olur mu ? 12V 30 AMPER 360 Watt LED Adaptörüm var.
-------------------------------------------
  • JBL 1000 watt 30cm kabinli subwoofer
  • 16 cm roadstar 360 watt mid takımı
  • Roadstar RDA 6040 Amfi 4 kanallı 2400 Watt
  • Amerikan cadence marka elektrik ve altyapı kablosu seti

Son düzenleyen: Moderatör:
360 Watt adaptör 1000 Watt'lık hoparlörü kaldırmaz diye düşünüyorum. Roadstar RDA6040 amfiye Xonar U7 gibi bir ses kartından giriş sağlayıp gerekli gücü verirseniz sistemi bağlarsınız diye düşünüyorum.

Ama peşin diyeyim araç ses sistemleri konusunda uzman değilim.

Boş iş bunlar 2.1 Hoporlör alıp kullanman daha sağlıklı böyle yaparken Anakart'ı yakabilirsin.
Mikado Md-3012 2+1 Ses Sistemi - Vatan Bilgisayar
v2-64780_medium.jpg

Bunu kullanıyorum çok kötü değil çok iyi de değil 2.1 Hoporlör alın dedim bunu aldılar Marka söylemedim diye. Logitech demem gerekirmiş gerçi bunun sesini açınca rahatsız teyzeler kapıya dayanabiliyor...

Led lamba adaptörleri kağıt uzerinde 30 amper yazsa bile hatta okuyanlarının bir bağlayıp 60 amper güç almaya çalışsanız bile bu biraz teoride kalıyor. Pratikte amfi direk akuden güç alamadığı icin subwoofer git gel yapsa bile basın derinliği olmayacak.

Vesselam önerim: Aku sarz aletini ile 100 lira civarına uygun amperde araç akusu alın.
Akü sarz aleti prize, Bağlantıları akuye, amfi de direk akuye. Kaliteden odun vermeden mahalleyi işletme devam.

Sen onlar Arabanda kullan çoluk çocuk gelir orasını burasını parmaklar hem kaliteli Güç Kaynağı gerek ses bozuk olur yada parazitli olur 2.1 Hoporlör lacağın parayı gömmüş bulursun kendini.

Merhaba arkadaşlar elimde oto ses sistemi var ben bunu eve, PC'ye bağlamak istiyorum. Gücü LED adaptöründen alsam olur mu ? 12V 30 AMPER 360 Watt LED Adaptörüm var.
-------------------------------------------
  • JBL 1000 watt 30cm kabinli subwoofer
  • 16 cm roadstar 360 watt mid takımı
  • Roadstar RDA 6040 Amfi 4 kanallı 2400 Watt
  • Amerikan cadence marka elektrik ve altyapı kablosu seti
300-450W arası sağlam bir Power Supply bul siyah, sarı, yeşil olan renkli kabloları ayır diğer kabloların hepsini kes. Sarı (+) , Siyah (-) , Yeşil (Tetikleyici olarak kullanıcaksın). Tetikleyici olarak kullanman için yeşil ve siyah kablolardan birisini birleştir. Ses girişi içinde RCA tipi jack yerine 3.5mm Jack kullan ve bilgisayarına tak. Sonra siyahı eksiye sarıyı artıya REMOTE'yi ise anfiye takmış olduğun sarı kabloların ucundan köprü yap. Sonrası iyi eğlenceler :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı