Çözüldü Oturum değiştirme esnasında mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IchimaruGin

Hectopat
İyi Sosyaller. Oturum değiştirme sırasında bilgisayar mavi ekran verdi. Mayıs ayının başlarında da yine mavi ekran hatası için bir konu oluşturmuştum ve orada belirtilen BIOS güncellemesi vs gibi işlemleri yapmıştım fakat aylar sonra yine böyle bir hata aldım. Yazılımsal bir durum mu var yoksa donanımsal mı hiç bilmiyorum. Minidump dosyalarına bakıp yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Çözüm
ASUS ile ilgili alakalı bir uygulamadan ortaya çıkan bir sorun, tam olarak uygulama belirtilmemiş ama sistemindeki uygulamayı kaldır.
Name:IOMap64.sys
Info:ASUS Kernel Mode Driver ?Asus Smart Doctor/iTracker 2 Asus GPU Tweak and GPU Tweak Streaming from this link
ASUS ile ilgili alakalı bir uygulamadan ortaya çıkan bir sorun, tam olarak uygulama belirtilmemiş ama sistemindeki uygulamayı kaldır.
Name:IOMap64.sys
Info:ASUS Kernel Mode Driver ?Asus Smart Doctor/iTracker 2 Asus GPU Tweak and GPU Tweak Streaming from this link

Çözüm

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    13,6 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Anladım, çok teşekkür ederim

Kaldırmaya çalışırken görseldeki şu hatayı aldım. SmartScreen ile bağlantısı nedir bunun?

ASUS uygulamaları cidden sıkıntı ya, Ignore ile görmezden gelince ne oluyor? Bir şey değişmiyorsa Revo Uninstaller ile tüm girdilerini silip tekrar kaldırmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı