Out of range hatası

gldnmrtn

Decapat
Daha fazla  
GTA 5 LoL gibi oyunlara girerken out of range hatası veriyor birkaç video izledim, PC'yi kapatıp açarken Shift F8'e basılı tutunca güvenli modda çalıştırarak yapabiliyormuşuz ama benim PC güvenli modda başlamıyor. 2. monitörümde yok. Sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    2,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 LoL gibi oyunlara girerken out of range hatası veriyor birkaç video izledim, PC'yi kapatıp açarken Shift F8'e basılı tutunca güvenli modda çalıştırarak yapabiliyormuşuz ama benim PC güvenli modda başlamıyor. 2. monitörümde yok. Sorunu nasıl çözebilirim?
Sağ tık uygulama ayarları ordan 640x480'de çalıştır.

Sanırım monitörünün desteklemediği çözünürlükte veya yenileme hızında açılıyor oyunlar.

Sanırım monitörünün desteklemediği çözünürlükte veya yenileme hızında açılıyor oyunlar.
Monitörüm 60 hz 59,887 hz 60,016 74,984 hz modları var 75 de oynuyordum şimdi bu hatayı vermeye başladı bazı oyunları hâlâ oynayaibliyorum
Monitörüm 60 Hz 59,887 Hz 60,016 74, 984 Hz modları var 75 de oynuyordum şimdi bu hatayı vermeye başladı bazı oyunları hâlâ oynayaibliyorum benq g900w modeli

Çoğu videoyu izledim, olmadı. PC'yi kapatıp açılırken F8'e basınız diyor. Windows 10 olduğu için olmuyor sanırım. Başka bir yolu falan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı