Outemu Blue Switch keycap nereden bulunur?

Lehibeny

Kilopat
Redragon Kumara K552 model blue switch klavyem var ve Türkçe Q dizilimli. Benim bunu İngilizce Q dizilime çevirmem gerekiyor. Keycap baktım ama bir türlü bulamadım. Bulduğum keycapler de klavyeden pahalı ve ihtiyacımı karşılamaz. Aynı şekilde duruşu vs. olmasına gerek yok sadece switchlere otursun ve uygun fiyatlı olsun istiyorum. Sadece Türkçe karakterlerin yerine koyabileceğim harfler olsa bile yeterli olur. Tuşların bire bir aynı olmasına da gerek yok sadece oturması yeterlidir. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz.

Aslında HyperX Abs Pudding model keycapler buldum tam olarak da oturuyor fakat ingilizce dizilim bulamıyorum neredeyse hiçbir yerde yok anlayamadım.

Yazılım konusunda US dizilimli klavyeler çok daha rahat oluyor ve hali hazırda zaten klavyemde stickerlar var fakat ayda 1 kere değiştirmek zorunda kalıyorum. Daha uzun vadeli çözüm olsun istedim.
Akşam link atarım o halde. Şuan müsait değilim.
HyperX pudding keycaplerde sizin istediğiniz düzene uygun sanırım. Küçük enter ve büyük Shift tuşu mu istiyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Türkçe olanın ABS , US olanın ise PBT olmasından dolayı böyle bir fiyat farkı var galiba. US dizilimin ABS olanını da bulamadım.
1648220504785.png

1648220528752.png

Yeni konular

Geri
Yukarı