Outemu Switch nasıldır?

Bütçe
600

Samet arda76

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben klaye alacağım ama bütçem pek fazla değil. Düşük bütçeli klavyelerin Switch markası ise Outemu. Nasıl bir Switch markası olduğu hakkında bilgisi olan var ise yazarsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3.5 yıldır Outemu Blue Switchli James Donkey 610'u kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı çıkartmadı, yeri geldi vurdum dövdüm yine de bir şey olmadı. Şu anda da onunla yazıyorum.

Arkadaşlar merhaba ben klaye alacağım ama bütçem pek fazla değil. Düşük bütçeli klavyelerin Switch markası ise Outemu. Nasıl bir Switch markası olduğu hakkında bilgisi olan var ise yazarsa çok memnun olurum.

Başlangıç seviye tuşlardır. Sadece "+" şeklinde olanları sorunludur. Şu tipte olanları alabilirsiniz:

1655883202894.png

Bütçenizde alabileceğiniz en iyi klavyeler:

Klavye seçimi hakkında temkinli olmanız gerekiyor çünkü kronik sorunlu klavyeler Türkiye'de fazlaca bulunuyor. Youtube kanallarındaki sponsorlu klavye incelemelerine kanıp klavye almayın. Bunların hepsi red switch bu arada.

Son düzenleme:
Başlangıç seviye tuşlardır. Sadece "+" şeklinde olanları sorunludur. Şu tipte olanları alabilirsiniz:

Eki Görüntüle 1427551

Klavye seçimi hakkında temkinli olmanız gerekiyor çünkü kronik sorunlu klavyeler Türkiye'de fazlaca bulunuyor. YouTube kanallarındaki sponsorlu klavye incelemelerine kanıp klavye almayın. Bunların hepsi.

Şu ikisinden birini alsam sorun yaşar mıyım acaba.

Şu ikisinden birini alsam sorun yaşar mıyım acaba.

İkisi hakkında oldukça fazla şikayet var. İkisi de Outemu MX Switch kullanıyor. Yani sadece +. YouTube videolarına kanmayın. İkisi de fason.

Eki Görüntüle 1427551

Klavye seçimi hakkında temkinli olmanız gerekiyor çünkü kronik sorunlu klavyeler Türkiye'de fazlaca bulunuyor. YouTube kanallarındaki sponsorlu klavye incelemelerine kanıp klavye almayın. Bunların hepsi red Switch bu arada.

Hocam önerdiğiniz klavyeleri baktım, Redragon klavyeleri beğendim ama RGB çok az geldi bana önerebileceğiniz klavye var mı başka 600 TL bandında.

Hocam önerdiğiniz klavyeleri baktım, Redragon klavyeleri beğendim ama RGB çok az geldi bana önerebileceğiniz klavye var mı başka 600 TL bandında.
@Mert Ayıboğan arkadaşın attığı tüm klavyeler bu fiyat bandında alınacak en iyi klavyeler, özellikle bütçe artıyorsa hp omen. Gamepower çöplerinden uzak durun.

Ucu + şeklinde olanlar kronik sorunlu, ucu [ + ] şeklinde olanlar ise idare eder, fiyat performansdır.

Eki Görüntüle 1427551

Klavye seçimi hakkında temkinli olmanız gerekiyor çünkü kronik sorunlu klavyeler Türkiye'de fazlaca bulunuyor. Youtube kanallarındaki sponsorlu klavye incelemelerine kanıp klavye almayın. Bunların hepsi red switch bu arada.
Hocam merhabalar, almayı düşündüğüm bir klavye var, outemu switch kullanıyor fakat + değil [+]. Yardımcı olmak isterseniz aşağı bırakacağım ürün hakkında bir yorumda bulunabilir misiniz?
Düzeltme: Redragon bazı modellerinde A113 switchini kullanıyormuş fakat açıkçası bu klavyede hangisi var veya A113 iyi mi bilemiyorum. Bu konuda bilginiz var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı