Outemu Switch vs MX Cherry

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunlar neymiş böyle ya :D bu K552'nin Red Switch olan versiyonu hangi sitede vardır? Ben bir kere aramıştım lakin Blue Switch modeliymiş galiba onu buldum.

Peki hocam sana güveniyorum. Sence hangisi? Bana ikisi de uyar ses bakımından sağ ol ikisinin sesini de attın sesler beni rahatsız etmeyecek kıvamda lakin hangisi uzun ömürlü olur?

Peki hocam sana güveniyorum. Sence hangisi? Bana ikisi de uyar ses bakımından sağ ol ikisinin sesini de attın sesler beni rahatsız etmeyecek kıvamda lakin hangisi uzun ömürlü olur?
Ben sessiz klavye sevdiğim için Red alırdım, ses seviyorsanız Blue alabilirsiniz. İkisinin de ömrü aynı veyahut birbirine yakındır büyük ihtimal.

Kısacası ikisi de üzmez sizi, tamamen zevkinize kalmış.

Ben sessiz klavye sevdiğim için Red alırdım, ses seviyorsanız Blue alabilirsiniz. İkisinin de ömrü aynı veyahut birbirine yakındır büyük ihtimal.

Kısacası ikisi de üzmez sizi, tamamen zevkinize kalmış.

Hmm. Hocam son sorum :D hangisi daha yüksek. Bileğimi acıtmasın istiyorum. Sanırsam K553 usas biraz daha yüksek bilmiyorum klavye işlerini burada gezerken bir öneride gördüm hoşuma gitti.

İkisinin de ayakları aynı duruyor, fark yoktur bence.

Tamam hocam teşekkür ediyorum sizi yordum :) sanırsam K552'yi alacağım QP Bilişim'i bilmiyorum çünkü K553 usas modelini alacaktım oradan ama Hepsiburada veya Trendyol daha güvenilirdir. İyi geceler :)

Arada zaten çok da fark olmamasına rağmen Cherry MX anahtarlar Gateron'lardan hafifçe daha iyi tutarlılık yönünde. Ancak hem fiyatları hem de hissiyatları yüzünden her zaman Gateron daha iyi diye düşünüyorum. Ayrıca ikisi yerine de Kailh Box tercih ederim.

Geri
Yukarı