Cherry MX red Switch Outemu Switch ile değişir mi?

HackHita

Decapat
Daha fazla  
Kendime bir klavye alacağım beğendiğim bir klavye var fakat beğendiğim ürün içinde Outemu marka Switch taşıyor bu yüzden kronik sorunları var herkes 2 ay içinde bozulduğunu söylüyor ben de bu klavyeyi aldıktan sonra Cherry MX tuş alacağım ve bozulan tuşları ya da çok kullanılan tuşları Cherry MX ile değiştireceğim bu tuşlar wasd enter ve space bunun gibi tuşlar. Ya da bunlarla uğraşmayıp klavyemin içinden Switch'leri direk söküp sıfır Switch'leri bilgisayarcıma satacağım en azından az da olsa Cherry MX'in zararını kapamış olacak ama burada benim sormak istediğim şu. Ben bu Cherry MX tuşları bu klavyeye takabilecek miyim? Bir de piyasada başka hoşuma giden klavye olmadı bu klavye de kötü bir klavye olduğu için etrafında bir sürü RGB LED var ama diğer pahalı klavyelerde bu klavyede olduğu kadar RGB LED yok bu yüzden böyle bir şey yapıyorum. Eğer bildiğiniz aynen bu klavyeye benzer (Game booster firestorm 918g ve Rampage Ultimate hariç) bana söylerseniz çok sevinirim. Bu kısma kadar okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Ürün marka/modeli: Gamepower saber RGB.

Ürün linki: https://www.trendyol.com/gamepower/...tr-p-34767652?boutiqueId=61&merchantId=109465

Ürünün görseli:

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    338,3 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar uğrasa ve ekstra masrafa değmez gibi geldi bana, o klavyenin sadece Switch'lerinde sıkıntı yok problem yaşanan bir model. Tavsiyem biraz daha sabredip bütçe artırarak doğrudan Cherry MX Switch'lere sahip klavye almanız.

İtopya'da Razer Black Widow V3 600 liraydı keşke onu alsaydın. Ben 5 yıl önce V2 aldım halen taş gibi. Tuşların hemen hemen hepsi ilk günkü gibi sadece W ve Q hariç :)

İtopya'da Razer Black Widow V3 600 liraydı keşke onu alsaydın. Ben 5 yıl önce V2 aldım halen taş gibi. Tuşların hemen hemen hepsi ilk günkü gibi sadece W ve Q hariç :)
almadım alacağım.
Bu kadar uğrasa ve ekstra masrafa değmez gibi geldi bana, o klavyenin sadece Switch'lerinde sıkıntı yok problem yaşanan bir model. Tavsiyem biraz daha sabredip bütçe artırarak doğrudan Cherry MX Switch'lere sahip klavye almanız.

Anlattığım tam olarak anlaşılmamış galiba o klavyedeki dış görünüş için ben o klavyeyi istiyorum ama aynı görünen piyasada klavye yok.
O klavyenin Switch'leri kronik sorunlu değil. Klavyenin kendisi kronik sorunlu.

Herkes 2 ay sonra tuşlar basmıyor diyordu bunun Switch ile alakasız olduğunu mu söylüyorsunuz Switch'de sorun olmasa neden bozulsun ki.

Almadım alacağım.

Anlattığım tam olarak anlaşılmamış galiba o klavyedeki dış görünüş için ben o klavyeyi istiyorum ama aynı görünen piyasada klavye yok.

Herkes 2 ay sonra tuşlar basmıyor diyordu bunun Switch ile alakasız olduğunu mu söylüyorsunuz Switch'de sorun olmasa neden bozulsun ki.

Outemu, Cherry MX'ten sonra en büyük Switch üreticisidir. Klavye sadece Switch'den oluşmuyor. O Switch'lerin lehimlendiği PCB var değil mi?

Bu kadarını bilemiyorum. Ama Gamepower'ın çöp bir marka olduğunu biliyorsundur. Çoğu ürününü kendisi bile üretmiyor. Kötü ürünlere etiket basıp satıyor.

Biliyorum ama o klavye ömrüm boyunca gördüğüm görünüşü en güzel mekanik klavye aynen saber RGB benzeri bildiğin bir klavye var mı?

Biliyorum ama o klavye ömrüm boyunca gördüğüm görünüşü en güzel mekanik klavye aynen saber RGB benzeri bildiğin bir klavye var mı?

Başka bilmiyorum. Çok görüntüye takılmamak gerek aslında. En geç 2 hafta sonra hevesini alıp bir kenara atacaksın RGB olayını. Bende de böyle oldu çünkü.

Geri
Yukarı