Outlast 1 Miles Upshur Neden konuşmuyor?

Outlast2 den ve sonundan birşey anlayan varsa onuda biri bana anlatsin

Maddi yönlü sıkıntı derken o nefes seslerini can acıma seslerini yapan kişide seslendirebilirdi değil mi?

Outlast ve Whistleblower'da mantık hataları fazlaca olsa da bence Outlast 2'den (sadece birazını biliyorum) daha iyi.

Maddi yönlü sıkıntı derken o nefes seslerini can acıma seslerini yapan kişide seslendirebilirdi değil mi?

Ben stüdyo ücretinden bahsediyorum, seslendirmen ücretinden değil. Kaliteli bir ses kaydı için yapımcılara stüdyo gerekiyor, eğer stüdyoları yoksa kiralamaları veya kayıt başı para ödemeleri gerekiyor, bütçelerini bu kadarı için ayırabilmişler veya bu kadarına ayırmak istemişler diye düşünüyorum. Seslendiren kişi geliştirici de olabilir neticede seslendirmen bulmaya gerek yok böyle bir oyun için.

Nefes alma can acıma sesleri baya kaliteli ama? Evet bütçe konusunda haklı olabilrisin stüdyo konusu olarak cidden kaliteli nefes alma can acıma sesleri yapmışlar ama. Pather martini seslendirmek chris Walker ve bir çok delinin konuşmasını sağlaya bilmişler neden ana karakterde yapmamışlardır bunları bütçe ile alakası yok büyük ihtimalle bence.

Son düzenleme:
Forumda spoiler özelliği var.
Karımız ölüyor, kucağımızda bebek peder Knoth ile otururken peder Knoth intihar ediyor. Bebek ile yola düşüyoruz sonra bir patlama gerçekleşiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…