Outlast 1 Miles Upshur Neden konuşmuyor?

Maddi yönlü sıkıntı derken o nefes seslerini can acıma seslerini yapan kişide seslendirebilirdi değil mi?
Belki de maddi yönlü bir sıkıntıdır, ilk oyunları olduğu için stüdyo ortamında kayıt yapmak için çok fazla maddiyat harcayamadılar 1.oyun iyi gelir elde edince 2.de geliştirmek istediler. Tabii bu sadece benim aklıma gelen fikir sonuçta bağımsız bir firma Red Barrels, Ubisoft gibi köklü bir firmadan bahsetmiyoruz mantıklı geldi bana.

Maddi yönlü sıkıntı derken o nefes seslerini can acıma seslerini yapan kişide seslendirebilirdi değil mi?

Ben stüdyo ücretinden bahsediyorum, seslendirmen ücretinden değil. Kaliteli bir ses kaydı için yapımcılara stüdyo gerekiyor, eğer stüdyoları yoksa kiralamaları veya kayıt başı para ödemeleri gerekiyor, bütçelerini bu kadarı için ayırabilmişler veya bu kadarına ayırmak istemişler diye düşünüyorum. Seslendiren kişi geliştirici de olabilir neticede seslendirmen bulmaya gerek yok böyle bir oyun için.

Nefes alma can acıma sesleri baya kaliteli ama? Evet bütçe konusunda haklı olabilrisin stüdyo konusu olarak cidden kaliteli nefes alma can acıma sesleri yapmışlar ama. Pather martini seslendirmek chris Walker ve bir çok delinin konuşmasını sağlaya bilmişler neden ana karakterde yapmamışlardır bunları bütçe ile alakası yok büyük ihtimalle bence.
Ben stüdyo ücretinden bahsediyorum, seslendirmen ücretinden değil. Kaliteli bir ses kaydı için yapımcılara stüdyo gerekiyor, eğer stüdyoları yoksa kiralamaları veya kayıt başı para ödemeleri gerekiyor, bütçelerini bu kadarı için ayırabilmişler veya bu kadarına ayırmak istemişler diye düşünüyorum. Seslendiren kişi geliştirici de olabilir neticede seslendirmen bulmaya gerek yok böyle bir oyun için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı