Outlast 2 Açıklama Hikayesi ve Yasaklanan Sahne İddiası

• Konuyu başlatan Mr.Acar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 11B
M

Mr.Acar

Ziyaretçi
Arkadaşlar sözlerime başlamadan önce Outlast 2'yi oynamayanlar bu konuyu hemen şimdi kapatsın spolier tuşu yapmayacağım çünkü konu olduğu gibi spolier üzerinedir.

Evet arkadaşlar Outlast 2 bildiğiniz üzere tam bir hüsran oldu, çoğu kişi için oyunun hikayesini
beğenmedi. Benim de Youtube'da gezerken 2 video dikkatimi çekti ilk videodan başlayalım. İlk videodan başlayalım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
,

Burada beni baya şaşırtan bilgiler oldu mesela bebeğin hayal ürünü olduğu açıklanmış.

Diğer video ise;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki arkadaşımız ise bir sahnenin yasaklanma yemesi riskinden dolayı oyunun bütün gidişatını baştan aşağı değiştiren bir sahne çıkartılmış. (Bu yüzden gecikmeler olmuş olabilir) Bu iki videoda da ortak noktalar var bir bakmanızı öneririm. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence değiştirilmiş senaryo, oyun sansürlenmeden önce bir tecavüz sahnesi varmış ve Red Barrels her ülkede oyunu çıkarabilmek için bu sahneyi kaldırmış. Ama ne hikmet ki ben oyunu hala satın alamıyorum! :D Garip bir durum Türkiye'de galiba yasaklı Outlast 2 :(

Bence değiştirilmiş senaryo, oyun sansürlenmeden önce bir tecavüz sahnesi varmış ve Red Barrels her ülkede oyunu çıkarabilmek için bu sahneyi kaldırmış. Ama ne hikmet ki ben oyunu hala satın alamıyorum! :D Garip bir durum Türkiye'de galiba yasaklı Outlast 2 :(
Türkiye'de Outlast yasak değil ben Steam üzerinde 49 liraya aldım. Ve evet oyunda bir tecavüz sahnesi yok ve bence bir sahne yasaklandı bence oyunun gidişatını bozdu...

Outlast 2 on Steam

Türkiye'de Outlast yasak değil ben Steam üzerinde 49 liraya aldım. Ve evet oyunda bir tecavüz sahnesi yok ve bence bir sahne yasaklandı bence oyunun gidişatını bozdu...

Outlast 2 on Steam

Maalesef yasak, Steam'de Outlast 1'de var. O da yasaklanmıştı ama var, yani Steam yasak falan dinlemiyor anlayacağınız. PS4'de alamıyorum ben oyunu çünkü yasak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı