[Fanların iddiası] Spider-Man 2'de Venom oynanabilir olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Venom'un ortak yaratıcısı Todd McFarlene IGN'e "Ben olsam onu oynardım. O sıska Peter Parker'ı istemiyorum, şuradaki iri adamı istiyorum. Etrafa tank fırlatabilen herhangi biri gibi." dedi. Öte yandan fragmanda Venom'un etrafının Kraven'ın adamları ile sarılmasıyla, Ultimate Spider-Man hariç hiçbir oyunda Venom olarak oynayamamamız sebebiyle insanlar oyunda Venom'un oynanabilir olacağını düşünüyor. Fakat resmi bir açıklama veya kanıt yok. Sizce oynanabilir olacak mı?

IGN- Todd McFarlene röportajı:

İnşallah oynanabilir olur venom ile oynamaya bayılıyorum. Ama keşke Web Of Shadows remake görsek :/ Muazzam oyundu.
O oyunları yapan Activision'dı fakat lisansları yenilemedi diye bırak Remake yapmayı orijinal versiyonu bile satamıyorlar. Eğer Microsoft şirketi satın aldıysa eski Spider-Man oyunları ve Deadpool'un lisansını yenilerse en azından orijinal oyunları Steam'de görebiliriz.

Kesinlikle katılıyorum peter kısmına çünkü birinci oyunda o kadar çok güzel kostümler var ki ama peter ince olduğu için yakışmıyor, güzel durmuyor. Aynı şey film kostümlerinde de geçerli
Venom her zaman insanların ilgisini çekmiştir oynasak güzel olurdu.

2 gün önce bu konuyu araştırmıştım. Herhangi bir açıklama bulamadım ama umarım böyle bir şey olur çünkü Ultimate Spider-Man'da oynarken Venom'un mekaniklerini çok seviyordum keşke bu oyunda da olsa.

2 gün önce bu konuyu araştırmıştım. Herhangi bir açıklama bulamadım ama umarım böyle bir şey olur çünkü Ultimate Spider-Man'da oynarken Venom'un mekaniklerini çok seviyordum keşke bu oyunda da olsa.
Zaten direkt olarak Insomniac tarafından yapılan resmi bir açıklama yok. "[Fanların iddiası]" yazmasının sebebi bu zaten. İnsanlar gördükleri şeylerden ve söylenen sözlerden bir çıkarım yaptı.

Geri
Yukarı