Outlast 2 Türkçe yama

Makaleler
5
Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı yamalarını kullandığımı hatırlıyorum, öyle mükemmel çeviriler değillerdi ama bir güvensizlik de yaşamadım. Outlast 2'de çok fazla dini ögeler bulunduğu için çeviri ne derece başarılıdır bilmiyorum ama kendim de denenemeyi düşünüyorum.

Yani bu site güvenilir diyorsun?
Dediğim gibi ben daha önce güvenip farklı yamalarını kullandım, bir sorun yaşamadım.
Yani güvenilmez demek için bir nedenim yok, tabii bu tür sitelerde sorumluluk genelde kullanıcıya ait oluyor. Kullanmanızda bir sakınca olduğunu düşünmüyorum.

OyunÇeviri ekibinin çevirilerini öneririm ben de. Uzun zamandır çeviri yamalarını kullandım. Biraz hatalı çevirileri (anlam kayması vs.) olsa da diğerlerine göre gayet başarılı.
Outlast – %100 Türkçe Yama - Oyun Çeviri | OyunCeviri.com
Outlast 2'yi İngilizce bitirdim. Bu yamayı kullanmadım. Nasıldır bilmiyorum. Ancak geçmiş yamalarına dayanarak söylüyorum, gayet başarılı.

OyunÇeviri ekibinin çevirilerini öneririm ben de. Uzun zamandır çeviri yamalarını kullandım. Biraz hatalı çevirileri (anlam kayması vs.) olsa da diğerlerine göre gayet başarılı.
Outlast – %100 Türkçe Yama - Oyun Çeviri | OyunCeviri.com
Outlast 2'yi İngilizce bitirdim. Bu yamayı kullanmadım. Nasıldır bilmiyorum. Ancak geçmiş yamalarına dayanarak söylüyorum, gayet başarılı.
Bence bu konuda başı çeken zaten OyunÇeviri. Ama onlar yapmamış, zaten sitedeki çoğu link artık çalışmıyor. Sanırım yavaştan bıraktılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sürüm numarası uyumluluğu önemli mi, bir baktınız mı? @Anakin SkywaIker
Daha bakmamıştım, şuan bir işim var gelince kontrol edip yazarım tekrardan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sürüm numarası uyumluluğu önemli mi, bir baktınız mı? @Anakin SkywaIker
@Silinen üye Dostum yamayı indirdim, kurdum. Menüde bir sıkıntı yok, sanırım İngilizce klavye ile yapılmış ''ğ, ç'' kullanmamışlar. ''Emegi gecenler'' gibi yazılmış, oyunu oynayacak cesareti toplayınca yine yazarım buradan :D.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı