Outlast Bütün Dökümanlar ve Notlar başarımı

Dyuvacan

Centipat
Arkadaşlar Merhaba. Ben normalde Outlast oynayan biri değildim. Sadece Tayfun Erkan'ı izlerdim. Artık o kadar çok izledim ki Outlast mapini ezberledim. Bende Speedrun yapmaya karar verdim. İlk Run'ımda 1 saat 1 dakika yaptım. 2.'de 57 dakika yaptım ve yapa yapa biraz daha geliştim. Şu an rekorum 54 dakika 49 saniye. Sizce iyi midir? Oyunu ilk kez 2 hafta önce oynayıp bitirdim. Bugün ise bu başarımı yaptım.
1693410384551.png

Başarımı yapmadan önce Tayfun Erkan'ın videosunu izledim ve oyuna girdim. 1 saat 2 dakika da bu başarımı yaptım. Sizce iyi mi?

Arkadaşlar merhaba. Ben normalde Outlast oynayan biri değildim. Sadece tayfun Erkan'ı izlerdim. Artık o kadar çok izledim ki Outlast mapini ezberledim. Bende speedrun yapmaya karar verdim. İlk run'ımda 1 saat 1 dakika yaptım. 2.'de 57 dakika yaptım ve yapa yapabiraz daha geliştim. Şu an rekorum 54 dakika 49 saniye. Sizce iyi midir? Oyunu ilk kez 2 hafta önce oynayıp bitirdim. Bugün ise bu başarımı yaptım.
Eki Görüntüle 1924028

Başarımı yapmadan önce tayfun Erkan'ın videosunu izledim ve oyuna girdim. 1 saat 2 dakika da bu başarımı yaptım. Sizce iyi mi?

Speedrun yapmanın manası ne pek anlamıyorum ama diğer speedrun yapanlarla kendini karşılaştır.

Outlast Speedrunerıydım bir aralar şunu söylemeliyim, eğer bu işi ciddi ciddi yapmak istiyorsan oyununa şu ayarları çekmeni öneririm.

"Glitchless kategorisinde oynuyordum"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba. Ben normalde Outlast oynayan biri değildim. Sadece tayfun Erkan'ı izlerdim. Artık o kadar çok izledim ki Outlast mapini ezberledim. Bende speedrun yapmaya karar verdim. İlk run'ımda 1 saat 1 dakika yaptım. 2.'de 57 dakika yaptım ve yapa yapabiraz daha geliştim. Şu an rekorum 54 dakika 49 saniye. Sizce iyi midir? Oyunu ilk kez 2 hafta önce oynayıp bitirdim. Bugün ise bu başarımı yaptım.
Eki Görüntüle 1924028

Başarımı yapmadan önce tayfun Erkan'ın videosunu izledim ve oyuna girdim. 1 saat 2 dakika da bu başarımı yaptım. Sizce iyi mi?

Merhaba hala speedrun yapıyor musunuz? Yapıyorsanız birlikte yapalım mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı