Outlast çalışmıyor

erenxip

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
8,00 GB (kullanılabilir: 7,84 GB)
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-10100T CPU @ 3.00GHz
Merhaba Outlast yükledim ancak bir türlü açamadım. Sanırım DLL dosyalarım eksik. İndir indir bitiremedim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarında virüs olabilir.
Ne alakası var hocam, adam oyun açamadım demiş, virüs olabilir yazıyorsunuz. Bilip bilmeden yazmayın lütfen.
Merhaba Outlast yükledim ancak bir türlü açamadım. Sanırım DLL dosyalarım eksik. İndir indir bitiremedim. Yardımcı olur musunuz?
Hocam korsan indirdiyseniz oyunun üstüne sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Steam’den indirdiyseniz oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın.

Ne alakası var hocam, adam oyun açamadım demiş, virüs olabilir yazıyorsunuz. Bilip bilmeden yazmayın lütfen.

Hocam korsan indirdiyseniz oyunun üstüne sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Steam’den indirdiyseniz oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın.
Virüs bulaştığı zaman bazen dll dosyalarını silebiliyor. Bir sürü dll indirdim olmuyor diyor.

Eğer oyunu korsan indirdiyseniz, dll dosyalarını antivirüs programları silebiliyor ama bu virüs kaptığınız anlamına gelmez. Antivirüs programıyla ilgili.
Ben arkadaşın uzun bir süredir bilgisayarını format atmadığını düşünüyorum. Format taraftarıyım. Dll dosyası eksik hatası normal bir bilgisayarın başına gelecek bir hata değil.(Eski model değilse)

Ben arkadaşın uzun bir süredir bilgisayarını format atmadığını düşünüyorum. Format taraftarıyım. Dll dosyası eksik hatası normal bir bilgisayarın başına gelecek bir hata değil.(Eski model değilse)
Hocam yapmayın allah aşkına bir dll dosyası yüzünden lafı nasıl formata getirdiniz? Arkadaş büyük ihtimal oyunu korsan indirmiş, antivirüs programı da dll dosyalarını siliyor olabilir.
Hocam eğer güvendiğiniz bir siteden indirdiyseniz antivirüs programını kapatıp oyunu tekrar indirin. Böylece antivirüs programı dll dosyalarını silemez. Ama güvendiğiniz bir site değilse sakın böyle yapmayın. Daha güvenilir sitelerden oyunu indirin. Örnek: Fitgirl Repacks, Dodi Repacks

Geri
Yukarı