Outlast çalışmıyor

erenxip

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
8,00 GB (kullanılabilir: 7,84 GB)
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-10100T CPU @ 3.00GHz
Merhaba Outlast yükledim ancak bir türlü açamadım. Sanırım DLL dosyalarım eksik. İndir indir bitiremedim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yapmayın allah aşkına bir dll dosyası yüzünden lafı nasıl formata getirdiniz? Arkadaş büyük ihtimal oyunu korsan indirmiş, antivirüs programı da dll dosyalarını siliyor olabilir.

Hocam eğer güvendiğiniz bir siteden indirdiyseniz antivirüs programını kapatıp oyunu tekrar indirin. Böylece antivirüs programı dll dosyalarını silemez. Ama güvendiğiniz bir site değilse sakın böyle yapmayın. Daha güvenilir sitelerden oyunu indirin. Örnek: Fitgirl Repacks, Dodi Repacks
Farklı siteden indirme olayı işe yarayabilir. Ama yaramazsa format kesinlikle şart.

Format taraftarıyım. DLL dosyası eksik hatası normal bir bilgisayarın başına gelecek bir hata değil.

Gayet normal. Çözümü genelde basit olan bir şey için format çok gereksiz bir işlem.

İndir indir bitiremedim.

Elle indirip attıysanız hepsini silip hata raporu paylaşabilirsiniz. İlgili makale en üstte sabitlenmiş. Makaledeki adımları takip etmeniz yeterli.

Gayet normal. Çözümü genelde basit olan bir şey için format çok gereksiz bir işlem.

Elle indirip attıysanız hepsini silip hata raporu paylaşabilirsiniz. İlgili makale en üstte sabitlenmiş. Makaledeki adımları takip etmeniz yeterli.
Arkadaş bir sürü dll indirdiğini söylüyor. Ben hala format taraftarıyım. Dosyalarını harddiske atıp format atmalı.Veyahutta diğer arkadaşın dediği gibi başka siteden indirmeyi deneyebilir.

Hocam kesinlikle şart değil, bir dll dosyası eksik diye neden format atsın yahu. Bana bunu açıklayın lütfen, format zahmetli bir iş, o kadar dosyayı yedekle, uğraş.
Bak dediğin gibi başka siteden indirmeyi deneyebilir eğer olmazsa format atmalı zaten bir sürü dll dosyasını indirmiş adam. Formatta yani bence çok zahmetli bir iş değil yada ben alıştığımdan öyledir 2 3 haftada bir formatlarım.

Bak dediğin gibi başka siteden indirmeyi deneyebilir eğer olmazsa format atmalı zaten bir sürü dll dosyasını indirmiş adam. Formatta yani bence çok zahmetli bir iş değil yada ben alıştığımdan öyledir 2 3 haftada bir formatlarım.
Hocam 2-3 haftada bir format nedir, kafayı mı yediniz. Bilgisayar dediğimiz şey bir depolama aracıdır. Örneğin benim bilgisayarımda bir sürü dosyam var, oyunlarımın kayıt dosyaları var, önemli belgelerim var. Format sürekli yapılacak bir şey değildir, formatın bir kaç sebebi olabilir: Virüs yemişsinizdir, dosyalarınızı kurtarmak ve bilgisayarınızı temizlemek için format atarsınız. Veya bilgisayarınız yavaşlamıştır, içini boşaltıp hızlandırmak için atarsınız. Sürekli format atmak hem gereksiz zaman kaybıdır, hem de dosyaları yedeklemek gibi işler zahmet gerektirir.

Arkadaş bir sürü DLL indirdiğini söylüyor.

Bu bir şey değiştirmez. Hata raporunda elle atılan dosyalar tespit edilebiliyor. Format atmak gibi çözümler en son uygulanması gereken işlem.

Önemli olan sorunu format atmadan çözebilmek. Her DLL hatasında format ile uğraşılmaz.

Hocam 2-3 haftada bir format nedir, kafayı mı yediniz. Bilgisayar dediğimiz şey bir depolama aracıdır. Örneğin benim bilgisayarımda bir sürü dosyam var, oyunlarımın kayıt dosyaları var, önemli belgelerim var. Format sürekli yapılacak bir şey değildir, formatın bir kaç sebebi olabilir: Virüs yemişsinizdir, dosyalarınızı kurtarmak ve bilgisayarınızı temizlemek için format atarsınız. Veya bilgisayarınız yavaşlamıştır, içini boşaltıp hızlandırmak için atarsınız. Sürekli format atmak hem gereksiz zaman kaybıdır, hem de dosyaları yedeklemek gibi işler zahmet gerektirir.
Rx 570 4 gb bu ekran kartı için sıcaklık değerleri normal mi?

Dosya Ekleri

• AA2462D2-DFBF-4127-ABA6-DBE61908FADE.png
    AA2462D2-DFBF-4127-ABA6-DBE61908FADE.png
    498,5 KB · Görüntüleme: 17
Hata kodunu etiket ile gördüm. Bu bende de oluyordu. Outlast'ın bir de ayrı bir klasörü vardı, onun içerisinden çalıştırınca bu sorun olmuyordu.

Evet, videoyu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı