Outlast Trials hakkında ne düşünüyorsunuz?

dadashaktan

Centipat
Daha fazla  
Outlast Trials çıkmasına sanırım 9 gün var ve ben çok heyecanlıyım Outlast hayranı olarak, kapalı betasını test etmiştim ve çok beğendim. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Nasıl buldunuz oyunu beğendiniz mi? Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yanları var mı?

Korku oyunlarına hiç ilgi duyamıyorum, çok denedim fakat olmadı. Resident evil gibi müdahele edebildiğimiz, yani elimizde silah , bıçak olupta karşılık verebildiğimiz oyunları bir derece seviyorum, fakat sürekli kaç saklan ve bulmaca çöz tarzında oyunlara bir türlü ısınamadım. Outlast korku türünde güzel bir seri fakat dediğim gibi oyun oynarken bazı şeylere müdahil olabilmem lazım ki o o oyundan zevk alayım. Sadece korku istiyor olsam zaten gider korku filmi izlerim. Yine de tabiki sevenleri var ve farklı bir tecrübe.

Klasik Outlast tarzına yakın değil bence ben beğenmedim. Köy tarzı hastane tarzı ne bileyim öyle atmosferlerde kıçımızda korku ve yakalanma unsurlarını köküne kadar hissettiğimize yakın değil bana göre. Umarım iyi olur.

Tabii ki Outlast kadar olamaz ama bir heyecan yok değil. Hem korku kategorisinin seviyorum hem de Outlast'ı.

Çok heyecanlyım şu oyunu almak istiyorum fiyatı inşallah çok fazla olmaz ama büyük ihtimalle 300-350 TL geçmez evet dalga geçiyorum sanacaksınız ama Outlast o kadar büyük bir firma değil indie yapımı dediğimiz şey.

Klasik Outlast tarzına yakın değil bence ben beğenmedim. Köy tarzı hastane tarzı ne bileyim öyle atmosferlerde kıçımızda korku ve yakalanma unsurlarını köküne kadar hissettiğimize yakın değil bana göre. Umarım iyi olur.
bende ilk başta öyle sandım ama oynayınca işler değişti bence denemelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı