Outlast Trials kapalı beta yorumlarınız nasıl?

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Görmüşsünüzdür belki Outlast Trials birkaç gün önce kapalı betadaydı ve bazı kullancılara oyunlar sunuldu. Kapalı beta erişimi bana da verildi fakat sınav haftası olduğu için bugün oynayayım dedim, fakat hiç deneyemeden kapalı betayı bitirmişler. Böylece kapalı beta hakkım boşa gitti. 😕 Deneyenler varsa yorumlarını merak ediyorum.

Ben denemedim ama YouTube'dan izlediğim kadarıyla oyun güzele benziyor.

Benim de ilk başlarını deneme fırsatım oldu grafikler oynanış vs gayet güzeldi. Giriş zaten ayrı bir fenaydı. Lakin okul sınavları sayesinde hevesim kursağımda kaldı. Nasipse çıkınca artık.

Facebook grubunda paylaşmıştım buraya da atayım.

-Oyunda hikaye yok, sadece 20-25 dakikalık oyunu tanıtmalık bir prologue görevi var.
-Oyunun içinde 4 kişiyle yapılabilecek görevler var tek başına da girilebiliyor ama bir tık zorluyor tekrar oynanabilirlik açısı düşük bu yüzden sürekli bir takımla aynı görevi oynamak bayar(görev tipleri buradan şuraya git, şuradaki adamı kurtar minvalinde)
-Karakter yaratma ekranı var yüz-saç ve ses seçebiliyoruz sadece.
-Oyun diğer Outlast oyunlarına kıyasla fazla aydınlık ve zifiri karanlık yerler de korkutmuyor çünkü gece görüşü tamamen her yeri görülebilir hale getiriyor. Kamera gibi önündeki 2 metreyi aydınlatmıyor sadece.
-Oyunda 5 tane görev gösteriyor ve sadece bir tanesi açık eğer 5 ile sınırla kalacaklarsa çok az.
-Xray görüş özelliği var sınırlı bir şekilde düşman neredeyse bakılabiliyor bu korku özelliğini baya kırmış ve eklenebilecek bir sürü özellik var.
-Grafik konusunda baya yol katetmişler güncel oyunlardan hiçbir farkı yok 4k/ultra'da 50-60 FPS alıyorum RX 6700 xt ile.

Screenshot (164).png

Screenshot (165).png

Screenshot (166).png
Screenshot (170).png
Screenshot (171).png
Screenshot (172).png
Screenshot (175).png

Facebook grubunda paylaşmıştım buraya da atayım.

-Oyunda hikaye yok, sadece 20-25 dakikalık oyunu tanıtmalık bir prologue görevi var.
-Oyunun içinde 4 kişiyle yapılabilecek görevler var tek başına da girilebiliyor ama bir tık zorluyor tekrar oynanabilirlik açısı düşük bu yüzden sürekli bir takımla aynı görevi oynamak bayar(görev tipleri buradan şuraya git, şuradaki adamı kurtar minvalinde)
-Karakter yaratma ekranı var yüz-saç ve ses seçebiliyoruz sadece.
-Oyun diğer Outlast oyunlarına kıyasla fazla aydınlık ve zifiri karanlık yerler de korkutmuyor çünkü gece görüşü tamamen her yeri görülebilir hale getiriyor. Kamera gibi önündeki 2 metreyi aydınlatmıyor sadece.
-Oyunda 5 tane görev gösteriyor ve sadece bir tanesi açık eğer 5 ile sınırla kalacaklarsa çok az.
-Xray görüş özelliği var sınırlı bir şekilde düşman neredeyse bakılabiliyor bu korku özelliğini bayağı kırmış ve eklenebilecek bir sürü özellik var.
-Grafik konusunda bayağı yol katetmişler güncel oyunlardan hiçbir farkı yok 4k/ultra'da 50-60 FPS alıyorum RX 6700 XT ile.

Hikaye olmaması çok kötü. Bence Outlast'i ileriye taşıyan en önemli unsurlardandı hikaye. Diğer CO-OP oyunları gibi olmuş yani. Grafikler dediğiniz gibi ama hikaye olmaması gerçekten çok üzücü.

Hikaye olmaması çok kötü. Bence Outlast'i ileriye taşıyan en önemli unsurlardandı hikaye. Diğer CO-OP oyunları gibi olmuş yani. Grafikler dediğiniz gibi ama hikaye olmaması gerçekten çok üzücü.
Hikaye tam sürümde gelecek diye biliyorum. Ben beğendim. Kapalı betayı yaklaşık 5 saat oynadım. Bazı şeyleri abartılmış. Hard ve insane mod olması gerekenden daha zor. Birkaç hata dışında fazla sorun yoktu beta olmasına rağmen. Umarım 100 - 200TL arasında bir fiyata sahip olur.

Hikaye tam sürümde gelecek diye biliyorum. Ben beğendim. Kapalı betayı yaklaşık 5 saat oynadım. Bazı şeyleri abartılmış. Hard ve insane mod olması gerekenden daha zor. Birkaç hata dışında fazla sorun yoktu beta olmasına rağmen. Umarım 100 - 200TL arasında bir fiyata sahip olur.
Kapıyı 350 ila 400TL'den açacağını düşünüyorum.

O zaman süper. Birkaç yerdede okudum ilk oyunla bağlantısı var vs. diyenler vardı. İnşallah yüksek bir fiyattan satışa sunulmazda alabiliriz. Gerçi yeni çıkan oyunlar 500TL'den başlıyor.

O zorluk modları kapalıydı. Nasıl oynadın?
Screenshot (178).png

Geri
Yukarı